To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet standard

dostępnych: 16

już niedostępne 1 709,70 zł -
  Bilet 1+1

dostępnych: 16

już niedostępne 1 537,50 zł -
  Grupowy min. 4 osoby

dostępnych: 16

już niedostępne 1 230,00 zł -

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję WARSZTATÓW z MISTRZEM. Ideą naszych szkoleń jest połączenie wiedzy eksperckiej z doświadczeniem życiowym i praktyką ludzi, którzy odnieśli sukces na skalę światową. Spotkania z prawdziwymi autorytetami są inspirujące, dają okazję poznania ciekawych ludzi i możliwość spojrzenia na problemy z innej perspektywy.

Tym razem mamy zaszczyt gościć znanego i utytułowanego polskiego sportowca, zapaśnika, 

mistrza świata i Europy, wicemistrza olimpijskiego ANDRZEJA SUPRONA

który z pasją, niesamowitą lekkością i poczuciem humoru opowiada o podejmowaniu wyzwań i pokonywaniu własnych ograniczeń, motywowaniu się do realizacji zaplanowanych rzeczy czy choćby praktycznym wykorzystaniu adrenaliny :-).

Jednocześnie wraz z Andrzejem szkolenie prowadzi nasz trener biznesu Tomasz Łysakowski specjalizujący się w szkoleniach i warsztatach coachingowych z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, komunikacji, zarządzania personelem i motywowania pracowników. Tomek jest częstym gościem programów TVP1, TVP2, TVP Info, TVN i Polsat News, gdzie występuje w roli eksperta.

  • Jak motywować współczesnego pracownika? 
  • Kim jest lider i dlaczego we współczesnym świecie nie wystarczy być po prostu managerem lub kierownikiem? 
  • Jakie cechy musi mieć, co powinien wiedzieć o pracownikach, jakie umiejętności powinien w sobie rozwinąć i jak ma to zrobić? 

- oto pytania, przed którymi staje współczesny manager. Pytania, na które odpowie mu prezentowany Państwu trening. 

Podstawowym celem warsztatu jest przekazanie szkolonym usystematyzowanej wiedzy z zakresu psychologii motywacji, psychologii osobowości pracownika oraz metod i technik skutecznego kierowania ludźmi. Równoległym celem jest nabycie przez uczestników podstawowych kompetencji na polu motywowania samego siebie do podejmowania dalszych wyzwań i skutecznego zarządzania czasem i stresem, jakie mogą pojawić się w trakcie kierowania zespołem.

Program szkolenia umożliwia uczestnikom praktyczny trening umiejętności przywódczych w codziennych sytuacjach komunikacyjnych. W ramach treningu szczególny nacisk położono na:

  • przybliżenie podstaw psychologii społecznej i psychologii motywacji, które pozwolą się łatwiej orientować w potrzebach podwładnych i rozumieć mechanizmy, które pozwolą ich skuteczniej motywować,
  • identyfikowanie kompetencji i stopnia motywacji pracowników w oparciu o odkrycia psychologii osobowości,
  • ćwiczenia praktyczne z zakresu efektywnej komunikacji z podwładnymi, w ramach których uczestnicy uczą się precyzyjnego delegowania zadań i przekazywania pracownikom informacji zwrotnych. 

Szczegółowy program warsztatów można pobrać tutaj.


Prowadzący warsztaty

Trenuj z Mistrzem Tomek

Tomasz Łysakowski

Trener biznesu, specjalizujący się w szkoleniach i warsztatach coachingowych z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, komunikacji, zarządzania personelem i motywowania pracowników. Prowadził treningi dla firm i instytucji, takich jak MAKRO Cash and Carry, SIEMENS, Bricomarche, DOMBUD S.A., Totalizatorze Sportowym. Z zakresu zarządzania zespołem i motywowania podwładnych do pracy prowadził szkolenia dla Ministerstwa Finansów, regionalnych oddziałów ZUS oraz brygadzistów ATI ZKM Forging i MAHLE Polska. Gościnnie ekspert z zakresu psychologii społecznej, marketingu i komunikacji w programach TVP1, TVP2, TVP Info i Polsat News.  
 Warsztaty z Mistrzem Andrzej Supron

Andrzej Supron

Jest jednym z najbardziej znanych zapaśników polskich. Ceniony za waleczność i twardość. Wicemistrz olimpijski, mistrz świata z 1982r. Po Mistrzostwach świata w których wygrał wszystkie walki przed czasem nie tracąc żadnego punktu zyskał przydomek "Profesor zapasów". Andrzej jest znany w środowisku sportowym także z dużego poczucia humoru i talentów lingwistycznych. Po skończeniu kariery sportowej zajął się biznesem, wykazując i w tej dziedzinie spore zdolności i umiejętności.  Oprócz oczywistych sukcesów w sporcie z powodzeniem prowadzi wykłady i treningi z zarządzania, motywacji, dążenia do celu. 

Lokalizacja warsztatów to Centrum Konferencyjne Atrium. Miejsce doskonale skomunikowane, przy Metrze, blisko Centrum Warszawy. Budynek jest super nowoczesny i komfortowy, zapewniamy pełne wyżywienie i wszelkie udogodnienia jak dostęp do Internetu, catering bez ograniczeń, itp.


Twój Sukces


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Więcej o nas:


cennik netto

Zobacz również:

szkolenia Management Motywacja Organizacja Przywództwo Zarządzanie Zarządzanie zespołem wydarzenia Warszawa