Turysta 2020 - Konferencja Turystyczna

6 Października 2020, 10:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Cena regularna
Wyprzedane 69,00 zł Wyprzedane
Wejściówki w cenie promocyjnej dostępne są dla przedstawicieli i pracowników firm i instytucji należących do Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej Cena promocyjna członków WOT

Wejściówki w cenie promocyjnej dostępne są dla przedstawicieli i pracowników firm i instytucji należących do Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej

Wyprzedane 39,00 zł Wyprzedane
Bilet dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz dla doktorantów wszystkich uczelni Studencki

Bilet dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz dla doktorantów wszystkich uczelni

Wyprzedane 39,00 zł Wyprzedane

UWAGA: ZMIANA TERMINU KONFERENCJI

W związku z decyzjami władz państwowych i samorządowych oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego zdecydowaliśmy się o zmianie terminu konferencji i przeniesieniu jej na 6 października 2020 roku.
Wszystkie bilety kupione do tej pory zachowują swoją ważność. Zachęcamy do śledzenia strony www.konferencjaturystyczna.pl oraz naszych social mediów, gdzie na bieżąco będziemy informować o sytuacji.

  • Czego oczekuje współczesny turysta?
  • Dlaczego moi goście nie polecają nas znajomym?
  • Jak otworzyć się na nowe grupy turystów?
  • Czy hotel może być atrakcją turystyczną?
  • Dlaczego turyści chcą dotykać, wąchać i smakować?

Na te i inne pytania odpowiemy już 6 października podczas ogólnopolskiej konferencji TURYSTA 2020, organizowanej w Poznaniu przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Zapraszamy wszystkich profesjonalistów branży turystycznej. Jeśli prowadzisz obiekt noclegowy, kreujesz wizerunek miasta lub gminy czy zarządzasz atrakcją turystyczną - to konferencja specjalnie dla ciebie. Konferencja Turysta 2020 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego miasta i regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego. Staranny dobór prelegentów to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego, a prestiżowe miejsce jakim jest hotel Novotel Poznań Centrum zapewni odpowiednią oprawę naszego wydarzenia.

Więcej informacji na: www.konferencjaturystyczna.pl

Program

9:30 Rejestracja uczestników

10:00 Sesja plenarna cz. 1

11:30 Przerwa kawowa

11:45 Sesja plenarna cz. 2

13:15 Przerwa kawowa

13:30 Sesja plenarna cz. 3

15:00 Lunch

16:00 Wydarzenie specjalne

17:00 Zakończenie

Szczegółowy program już wkrótce!

Program może ulec modyfikacji. Organizator zastrzega sobie prawo do jego zmiany.

Bilety

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy dwie opcje pakietowe: bilety w cenie regularnej 69 złotych oraz bilety w cenie promocyjnej przeznaczone dla członków Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej w cenie 39 złotych. Każdy z dostępnych pakietów cenowych obejmuje udział w konferencji, wszystkie materiały, udział w sesji networkingowej, lunch oraz przerwy kawowe oraz imienny certyfikat na zakończenie konferencji. Dla członków Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej przygotowaliśmy dodatkowe materiały szkoleniowe, które po zakończeniu konferencji będą dostępne online. Sprzedaż biletów na konferencję odbywać się będzie do 6 kwietnia 2020 r.

Osoby, które zakupiły wejściówki w promocyjnej cenie proszone są uprzejmie o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego reprezentowanie podczas konferencji Turysta 2020 jednego z członków WOT.

Organizator

Organizatorem konferencji Turysta 2020 jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Zobacz również:

konferencje Hotelarstwo MICE Turystyka Zarządzanie wydarzenia Pozna