Twoja erotyczna osobowość - warsztaty online

3 Marca 2021, 19:30-21:30 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet na warsztaty "Twoja erotyczna osobowość". Bilet na warsztaty

Bilet na warsztaty "Twoja erotyczna osobowość".

dostępnych: 6

już niedostępne 65,00 zł -
Bilet na warsztaty oraz 50 minut indywidualnej konsultacji online dla pojedynczej osoby lub pary* w dogodnym terminie po warsztacie.

* ze wzgędu na ograniczenie czasowe, nie będę miała możliwości przeprowadzenia sesji z polikułą (relacją obejmującą więcej niż 2 osoby).
Bilet na warsztaty + 50 min. konsultacji indywidualnej online

Bilet na warsztaty oraz 50 minut indywidualnej konsultacji online dla pojedynczej osoby lub pary* w dogodnym terminie po warsztacie.

* ze wzgędu na ograniczenie czasowe, nie będę miała możliwości przeprowadzenia sesji z polikułą (relacją obejmującą więcej niż 2 osoby).

dostępnych: 1

już niedostępne 120,00 zł -

Wykorzystaj wiedzę o pięciu typach erotycznej osobowości dla większej satysfakcji z seksu!

Masz poczucie seksualnego niedopasowania w relacji? Masz na swoim koncie sporo doświadczeń seksualnych, ale często czujesz, że coś jest nie tak? A może jesteś w swieżej relacji i zależy Ci na budowaniu satysfakcjonującego życia erotycznego od samego początku? Odkrycie Twojej unikalnej, erotycznej osobowości może Ci w tym pomóc!

Erotyczna osobowość wpływa nie tylko na sposób seksualnego wyrażania siebie, ale też określa dopasowane do niej sposoby inicjowania seksu oraz pozwala namierzyć towarzyszące danemu profilowi cienie. Na warsztaty możesz przyjść solo lub z osobą partnerską, aby wspólnie zgłębiać obszar erotycznych osobowości.

Podczas warsztatów Twoja erotyczna osobowość:

  • dowiesz się, który z pięciu typów (bądź typy) erotycznej osobowości dominuje u Ciebie
  • będziesz pracować w małej, maksymalnie 15-osobowej grupie
  • poznasz, jakie aktywności i dynamiki seksualne najbardziej pasują do Twojej erotycznej osobowości
  • namierzysz, co może wytrącać Cię ze zmysłowego nastroju i jak temu zaradzić
  • dowiesz się, jak zgrać się seksualnie z drugą osobą, gdy Wasze profile są odmienne
  • dasz sobie pozwolenie, aby kreować życie seksualne dopasowane do Twoich potrzeb
Warsztaty odbędą się 3.03.2021 o godz. 19:30 na platformie Zoom. Ze względu na charakter wydarzenia mogą wziąć w nim udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zapisując się na warsztaty, wykupujesz dostęp dla jednego urządzenia - jeżeli planujesz pojawić się przed ekranem z osobą partnerską, możecie skorzystać z jednego biletu.

Skorzystaj z indywidualnych konsultacji

Jeśli chcesz pogłębić pracę ze swoją erotyczną osobowością, poprzyglądać się związanych z nimi szansom oraz cieniom, możesz skorzystać z opcji łączącej udział w warsztatach i 50-minutową konsultację online dla pojedynczej osoby lub pary.

W trakcie konsultacji możemy:

  • poprzyglądać się erotycznemu profilowi / erotycznym profilom i temu, co oznaczają w Twoim / Waszym przypadku
  • wykonać serię ćwiczeń, pozwalających głębiej poznać i ugruntować erotyczny profil / erotyczne profile
  • skonkretyzować wizję Twojego / Waszego preferowanego życia seksoerotycznego i zaplanować pierwsze kroki
  • porozmawiać i znaleźć rozwiązanie dla problemów towarzyszącym Twojemu / Waszemu życiu seksualnemu
Konsultacje dostępne są w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. Mogą odbyć się również w weekend.
Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Przygotowując się do udziału w warsztatach, przygotuj sobie coś do pisania, co umożliwi Ci robienie notatek i zapisywanie swoich myśli.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść wykładu i ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na warsztatach.

Choć podczas warsztatów poruszamy się w temacie seksualności i erotyki, jakiekolwiek niestosowne i wulgarne zachowania oraz celowe utrudnianie pracy grupie będą skutkowały zakończeniem uczestnictwa w warsztacie bez możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy za zakupiony bilet.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 3.03.2021, czyli w dniu rozpoczęcia warsztatów. Jeśli do godz. 10:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkiem nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: warsztaty@proseksualna.pl.

W przypadku zakupu biletu z opcją konsultacji indywidualnej, 48h po opłaceniu rezerwacji miejsca na warsztatach, otrzymasz link do kalendarza do samodzielnego umówienia konsultacji w dogodnym terminie.


Warsztaty oraz konsultacje poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni intymności, edukatorka seksualna, trenerka. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. W pracy z klient(k)ami łączy model PLISSIT z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jest autorką bloga proseksualna.pl oraz podcastu "nat & seks". 

Zobacz również:

inne Edukacja seksualna Rozwój emocjonalny Seksualność Warsztaty Związek