Tybetańska joga I / Wianki w Turnickim

22 Czerwca 2024, 10:00-13:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Nie musisz drukować tego biletu.
Jeżeli nie możesz przyjechać - napisz do koordynatorki warsztatów: [email protected]
Bilet na warsztaty

Nie musisz drukować tego biletu.
Jeżeli nie możesz przyjechać - napisz do koordynatorki warsztatów: [email protected]

już niedostępne -

Mamy dla Was coś wyjątkowego - ćwiczenia Tybetańskiej jogi - Tsa Lung! Opierają się one na otwarciu tak fizycznego ciała, jak i jego subtelnego wymiaru - ciała energii. Ta starożytna tybetańska praktyka jest jedną z najbardziej skutecznych technik, pozwalających oczyścić system subtelnych energetycznych kanałów i czakr. Gdy ścieżki kanałów energii (tsa) i czakry zostają oczyszczone, energia (lung), rozprzestrzenia się bez przeszkód. Kiedy ze stanu rozproszenia, zostaje przywrócony naturalny stan skupienia życiowej energii, przenika ona nasze ciało, odżywia nas, oczyszcza i uzdrawia. Przynosi zdrowie fizyczne, emocjonalne i umysłowe, przenika naszą istotę, pozwala doświadczać siebie w bardziej harmonijny i błogi sposób. Dzięki praktyce z Tsa i Lung możemy usunąć zastałą energię, energetyczne złogi, negatywne energetyczne blokady i wzorce. Masz ochotę spróbować?

Zajęcia poprowadzi Darek Orwat - Instruktor jogi Tybetańskiej Tsa Lung Trul Khor. Pozwolenie na nauczanie praktyk Tsa Lung Trul Khor otrzymał od Tenzina Wangyala Rinpocze. Jogi Tybetańskiej uczył się od głównego instruktora Trul Khor w związku Ligmincha - Alejandro Chaoul Reich, jak i od takich nauczycieli jak Latri Nyima Dakpa Rinpocze, Chapur Rinpocze, Geshe Lungrig Namdak, Geshe Yundrung Gyatso. Przez 12 lat był głównym instruktorem praktyk Tsa Lung Trul Khor w związku Ligmincha Polska. Od 6 lat regularnie odbywa indywidualne odosobnienia.

Podczas Wianków odbędą się 2 cykle zajęć; na tej stronie zapiszesz się na warsztaty, które będą miały miejsce 22 czerwca, w sobotę, o godz. 10:00!

Warsztaty potrwają ok. 2 h i będą miały miejsce na terenie Festiwalu Wianki w Rybotyczach - szczegóły spotkania dostaniesz na maila tuż przed wydarzeniem!

______

Więcej o wiankach: https://niewidzialnypark.pl/wianki

Robimy ten festiwal razem. Oto 2 pomysły jak możesz pomóc w organizacji Wianków:

1) Dołącz do grona patronów i odbierz koszulkę festiwalową: https://zrzutka.pl/vjkzb5

2) Kup pocztówkę, koszulkę lub bluzę w naszym sklepiku: https://sklepik.niewidzialnypark.pl/

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Rybotycze