To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Oswoić konflikt - skąd nasze spory i jak sobie z nimi radzić?
już niedostępne -

W sobotę, 11 lutego o 16:00 zapraszamy na inspirujące spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi pt.: Oswoić konflikt - skąd nasze spory i jak sobie z nimi radzić?

Magdalena i Wiesław Grabowscy, przeprowadzą nas przez temat konfliktów małżeńskich, które wcale nie muszą być dramatem. Razem z nimi odkryjemy przyczyny wrzenia w naszym małżeństwie, ale również w swobodnej atmosferze zastanowimy się nad sposobami rozwiązywania konfliktów. Podczas spotkania otrzymamy porcję profesjonalnej wiedzy, o tym jak wyciągać wnioski z różnicy zdań, a wszystko po to, by żyło nam się łatwiej, milej i sympatyczniej.

Zapraszamy pary i małżeństwa na spotkanie w sobotę 11 lutego o godzinie 16:00, do Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej i Przedszkola Montessori, ul. Jagiellońska 5a (nowy budynek) na Przymorzu w Gdańsku.

Magdalena i Wiesław Grabowscy są mówcami na konferencjach dla małżeństw i rodziców. Doradcy życia rodzinnego, współautorzy podręcznika do przedmiotu Wychowanie do Życia w Rodzinie pt.: "Zanim wybierzesz". Prowadzą kursy dla narzeczonych, a w tym autorski program "Spotkań dla zakochanych".

Wiesław jest także mówcą na konferencjach dla mężczyzn, a Magdalena dla kobiet. Magdalena jest autorką książek: "Kobieta warta królestwa", "Klucze do pokoju", "Niezapomniane" oraz książeczek dla dzieci "Wielka wędrówka" i "Cudowna przemiana". Magdalena i Wiesław Grabowscy są małżeństwem od 44 lat, mają 3 dorosłych synów i ośmioro wnucząt. Przez 25 lat prowadzili Służbę Rodzinie w ramach Międzywyznaniowego Ruchu Chrześcijańskiego Mt28, a obecnie są zaangażowani w Fundacji Prodoteo wspierającej wartości i inicjatywy chrześcijańskie w zakresie upowszechniana znajomości Pisma Świętego i apologetyki chrześcijańskiej, małżeństwa i rodziny oraz dobroczynności.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Gdańsk