To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce, z siedzibą: 00-041 Warszawa, ul. Jasna 14/16A, w celach informacyjnych, zgodnie z Informacją Prawną, w tym na przesyłanie informacji w formie elektronicznej na adres e-mailowy lub pocztowej. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. Nie ma planety B. Zmień z nami świat.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce, z siedzibą: 00-041 Warszawa, ul. Jasna 14/16A, w celach informacyjnych, zgodnie z Informacją Prawną, w tym na przesyłanie informacji w formie elektronicznej na adres e-mailowy lub pocztowej. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie.

już niedostępne -

18.00-19.30 | Sala Cesarska | Nie ma planety B. Zmień z nami świat
Zero waste to droga do niemarnowania. Próba wyeliminowania jednorazowych produktów i powstrzymania lawiny śmieci, jakie wytwarzamy. Jesteśmy pierwszym pokoleniem, które dokonało takiej dewastacji środowiska i ostatnim, jakie ma szansę to naprawić. O tym, co możemy zrobić, porozmawiają: Kasia Wągrowska Ograniczam Się- autorka "Życie zero waste. Żyj bez śmieci i żyj lepiej" , Areta Szpura (Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety) i  Sylwia Majcher (Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku i Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania zero waste). Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje pod nr telefonu: +48 71 324 09 10. 

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław