Zero waste w kuchni - Sylwia Majcher

8 Grudnia 2019, 12:15-13:45 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce, z siedzibą: 00-041 Warszawa, ul. Jasna 14/16A, w celach informacyjnych, zgodnie z Informacją Prawną, w tym na przesyłanie informacji w formie elektronicznej na adres e-mailowy lub pocztowej. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. Zero waste w kuchni - Sylwia Majcher

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce, z siedzibą: 00-041 Warszawa, ul. Jasna 14/16A, w celach informacyjnych, zgodnie z Informacją Prawną, w tym na przesyłanie informacji w formie elektronicznej na adres e-mailowy lub pocztowej. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

NIEDZIELA, 8 GRUDNIA

12.15-13.45 | Sala Cesarska | Zero waste w kuchni - Sylwia Majcher

Warsztaty z autorką bestselerowej książki Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku i Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania zero waste. Każdemu z nas zdarza się kupić za dużo, wyrzucić niewykorzystane produkty. Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których poszukamy rozwiązań pozwalających jak najmniej marnować żywność i stworzymy pyszne, zimowe przysmaki - bez marnowania. Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje pod nr telefonu: +48 71 324 09 10.

Sylwia Majcher - dziennikarka, trenerka, ekspertka Zero Waste.

Ekspertka i trenerka kuchni oraz idei zero waste w mediach; autorka reportaży dla TVN24.pl, Wysokich Obcasów, Magazynu Kuchnia. Autorka i ambasadorka programu Prezydenta Miasta #Wrocławniemarnuje. 

Absolwentka studiów podyplomowych Nauki o Żywności SGGW z wieloletnimdoświadczeniem telewizyjnym (TVN24). https://www.facebook.com/sw.majcher/

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław