To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar Zostań ekspertem merytorycznym
już niedostępne -

Webinar ma na celu przybliżenie uczestnikom zasad działania projektu μGranty B+R dla przedsiębiorstw, którego celem jest wzmocnienie współpracy pomiędzy światem nauki, a światem biznesu, gdzie pomorscy przedsiębiorcy mogą aplikować o bezzwrotne wsparcie na zakup usług badawczo-rozwojowych o wartości do 200 tys. zł. Operatorem projektu jest spółka celowa Politechniki Gdańskiej Excento. Spotkanie poprowadzą Krzysztof Malicki - ekspert posiadający wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji wyników badań naukowych oraz Piotr Markowski - kierownik projektu μGranty B+R dla przedsiębiorstw.

Uczestnicy poznają dokładne obszary zaangażowania w projekcie przewidziane dla pracowników oraz zespołów naukowych. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości ich udziału w projekcie oraz główne korzyści z tego wynikające. Ponadto, uczestnicy zostaną zapoznani z zakresem zadań w projekcie przewidzianym dla pracowników oraz zespołów naukowych w zależności od charakteru ich uczestnictwa.

Plan spotkania:

12.00 - 12.20 Informacje o projekcie μGranty B+R dla przedsiębiorstw

12.20 - 12.40 Rola ekspertów merytorycznych w projekcie

12.40 - 13.00 Jak zostać ekspertem merytorycznym?

13.00 - 13.20 Realizacja prac B+R w projekcie przez zespoły naukowe

13.20 - 13.30 Podsumowanie spotkania

Więcej informacji nt. projektu μGranty B+R dla przedsiębiorstw znajdziesz: mikrogranty.com.pl

Prowadzący:

Krzysztof Malicki - absolwent Politechniki Gdańskiej na dwóch kierunkach. Zwycięzca i laureat wielu olimpiad i konkursów, w tym informatycznych i matematyczno-fizycznych. Zdobywca nagrody "Czerwonej Róży" dla najlepszego studenta wybrzeża.

Karierę zawodową rozpoczynał w PROKOM Software S.A. w zespole planowania inwestycji, będąc docelowo odpowiedzialnym za nadzór nad Grupą PROKOM Internet S.A. W latach 2003-2011 zaangażowany w rozwój i budowanie start-up'ów. Z poziomu właściciela i zarządu inicjował, projektował i rozwijał systemy informatyczne oraz organizację kilku firm informatycznych. W 2011 r., po wprowadzeniu spółki AITON Caldwell S.A. na NewConnect, związał się z Politechniką Gdańską jako Pełnomocnik Rektora ds. Komercjalizacji oraz Prezes Zarządu spółki celowej Politechniki Gdańskiej - EXCENTO sp. z o.o. i pełnił tę funkcję do końca 2020 r. Pomysłodawca i inicjator programu e-Pionier.

Od roku 2014 jako ekspert merytoryczny Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Banku Światowego jest zaangażowany w tworzenie systemów współpracy pomiędzy nauką i przemysłem tak w Polsce, jak i za granicą. 

Zobacz również:

szkolenia