UKOJENIE - 3 magiczne kobiece dni

22 maja 2020, 16:00 (piątek) - 24 maja 2020, 15:00 (niedziela)

Zobacz na mapie

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Zrób to dla Siebie! Złap oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Czerp z mocy natury. Spotkaj inspirujące kobiety. Wszystko w otoczeniu cudownej przyrody Siódmego Lasu - tylko 150 km od Warszawy.

Oto, czego możesz się spodziewać:

✅Uwolnienie od stresu i napięć
✅Uspokojenie ciała i umysłu
✅Smakowanie życia tu i teraz
✅Odpoczynek, regeneracja, ukojenie

Pozwolimy sobie na bycie sobą - na bycie takimi, jakimi chcemy być: odkładając na bok role, jakie wypełniamy każdego dnia, porzucając oczekiwania i opinie innych osób.

Zajmiemy się swoimi potrzebami. Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików. Z pełnym przekonaniem, że dbanie o siebie i swoją energię są niezbędne, aby mieć siły i dbać o innych.

Zajmiemy się swoim ciałem, umysłem i duszą. Rozpłyniemy się w kojącej naturze. Uwolnimy stres, napięcia i zbędne, zalegające emocje.

Będziemy praktykować uważność oraz życie tu i teraz. Poznamy praktyczne ćwiczenia oparte na technikach relaksacyjnych i mindfulness, pozwalających zwolnić tempo i odnaleźć spokój w każdych warunkach.


WARSZTATY
Żyjemy w zawrotnym tempie. Przebywamy w ciągłym hałasie. Mamy coraz więcej stresów i obowiązków. Coraz mniej czasu dla siebie. Skutecznie zagłuszamy swoje potrzeby, wpadając w wir zadań do wykonania na niekończącej się liście.

Podobnie rozbiegane są nasze umysły. Tysiąc myśli na minutę, ciągłe zamartwianie się, rozpamiętywanie przeszłości i strach o przyszłość. Nie potrafimy się cieszyć tym, co mamy, tu i teraz. Tłumimy emocje, wybuchając z błahego powodu w najmniej spodziewanej chwili…

Te warsztaty są odpowiedzią na potrzeby współczesnej Kobiety. To doskonała okazja, żeby nauczyć się zwolnić, zadbać o siebie na wszystkich poziomach (ciało - umysł - dusza), uwolnić od napięć i stresów, i naładować się pozytywną energią.

✔Przyjrzymy się, co wywołuje u nas stres i napięcie, co zakłóca nasz spokój, odbiera nam energię i siły. Będzie czas na pracę grupową oraz wgląd własny. Wrócisz do domu z nowymi odkryciami i wiedzą.

✔Podczas zajęć skupimy się na technikach relaksacyjnych i mindfulness. Poznamy sposoby na osiągnięcie spokoju i wyciszenia. Techniki te można z powodzeniem wykonywać potem w domowym zaciszu czy podczas codziennych obowiązków.

✔Zaopiekujemy się naszymi emocjami. Zadbamy o to, żeby odpuścić to, co nam nie służy i to, co nas wypala. Zrobimy miejsce na harmonię, równowagę i akceptację.

✔Zasmakujemy różnych form medytacji, które pozwolą nie tylko wyciszyć umysł, ale przede wszystkim odbudować kontakt z samą sobą.

Wszystko w atmosferze wzajemnej akceptacji, zaufania i otwartości. W otoczeniu pięknej, kojącej natury.

Znajdziesz także czas dla siebie, na ulubioną książkę, odpoczynek w ogrodzie czy spacer po okolicy.


PROGRAM

Piątek
16:00 Przyjeżdżamy, wskakujemy w wygodny dresik, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się naturą

17:00 - 18:00 Poznajemy się i integrujemy

18:00 Kolacja

19:00 Krąg Kobiet. Zacieśniamy więzy. Kończymy relaksacją przy świecach i muzyce.

Sobota
8:15 Poranny stretching z elementami jogi, ćwiczenia oddechowe i medytacja

9:00 Śniadanie

10:00 - 12:30 Warsztaty "Rozbrajamy stres"

14:00 Obiad

15:00 - 17:30 Uwalniamy napięcie, odprężamy ciało i umysł - warsztaty w plenerze, ćwiczenia mindfulness, medytacja prowadzona

18:00 Kolacja

20:00 Relaksacyjne zajęcia wieczorne w blasku świec i Krąg Kobiet

Niedziela
8:15 Poranny stretching z elementami jogi, medytacja w ruchu

9:00 Śniadanie

10:00 - 13:00 Warsztaty "Uwolnienie", praca w grupach i indywidualna

14:00 Obiad

15:00 Pożegnanie i uściski


GDZIE?
Zatrzymamy się w Siódmym Lesie - siedlisku zanurzonym wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. To miejsce, które łączy piękno przyrody, siłę natury, tradycyjną architekturę oraz zdrową kuchnię.

Idealne miejsce, by zregenerować siły, odpocząć, wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii.


NOCLEGI
Do naszej wyłącznej dyspozycji będzie cała Willa pod Jelonkiem, usytuowana na skraju lasu, otoczona różami i pnączami winogron. Z przestronnego tarasu roztacza się piękny widok na okolicę.

To będzie nasza kobieca przestrzeń. Wypełnimy ją dobrą energią, rozmowami, śmiechem i wspaniałymi przeżyciami.


WYŻYWIENIE
Priorytetem Siódmego Lasu jest zdrowe odżywianie. Lekka kuchnia oparta na roślinach pozwoli nam odżywić i odciążyć zestresowane ciało.


INWESTYCJA
Koszt 3-dniowych warsztatów z wyżywieniem: 1150 zł (z VAT)
BONUS: Sesja coachingowa po powrocie gratis!

W cenie:
- noclegi
- pełne wegetariańskie wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
- kawa, herbata, napary ziołowe w ciągu dnia
- indywidualna sesja z Kartami Mocy
- materiały drukowane

--> Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku 400 zł. Kupując tutaj bilet, wpłacasz zadatek. Reszta płatności - na miejscu.


Zabierz ze sobą wygodne ubrania oraz matę lub koc - będziemy praktykować relaksacje i medytacje na trawie.


O PROWADZĄCEJ
Izabela Krawczyk - coach zdrowia, trenerka, inspiratorka

Towarzyszę kobietom w zmianie sposobu myślenia na zdrowe, pozytywne myślenie. Pomagam odnaleźć siłę i odpowiedzi, jak żyć w większym spokoju, radości i szczęściu każdego dnia. Uczę pozytywnej perspektywy.

Moja zawodowa ścieżka jest jednocześnie ścieżką mojego serca i wynikiem własnych doświadczeń i zmiany.

Fascynuje mnie, jak przekonania i myśli wpływają na nasze emocje i w konsekwencji na rezultaty działań: akceptację, wiarę we własne możliwości, zdrowie, motywację czy poczucie wolności.

Sama uważałam się kiedyś za urodzoną pesymistkę. Dziś już wiem, że tak nie musi być, że można żyć z większym luzem, spokojem i dystansem. Bo jakie mamy myśli, tak widzimy nasz świat. Od myśli wszystko się zaczyna.

Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty, organizuje wyjazdy rozwojowe. Inspiruję do zmiany, bo na nią nigdy nie jest za późno.

www.MocKobiety.pl
fb: https://www.facebook.com/mockobietypl
instagram: https://www.instagram.com/mockobiety.pl/


"Jeśli czujesz przygnębienie, to dlatego, że żyjesz w przeszłości. Jeśli czujesz niepokój, to dlatego, że żyjesz w przyszłości. Jeśli czujesz spokój, to dlatego, że żyjesz w teraźniejszości" Laozi


Pytania: Napisz do mnie na iza@mockobiety.pl

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia 24-160 Wąwolnica