Blockchain for social impact

10 Grudnia 2019, 17:00-20:00 (Wtorek)

Warsaw Spire, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestruj się na wydarzenie "Blockchain for social impact" organizowanego przez Blockchain Polska oraz UNICEF Polska w ramach projektu Ambasada Dobrej Woli UNICEF. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, rejestracja nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi uczestnikami do 6.12.2019 (piątek). Rejestracja "Blockchain for social impact"

Zarejestruj się na wydarzenie "Blockchain for social impact" organizowanego przez Blockchain Polska oraz UNICEF Polska w ramach projektu Ambasada Dobrej Woli UNICEF. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, rejestracja nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi uczestnikami do 6.12.2019 (piątek).

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Czy technologia blockchain może pomóc rozwiązać problemy społeczne? Jak wykorzystać blockchain do działań CSR i praktycznego wsparcia lokalnych społeczności? Odpowiedzi na te pytania wypracujemy na warsztacie Blockchain for Social Impact - design sprint, organizowanym przez Stowarzyszenie Blockchain Polska i UNICEF Polska!

Na warsztacie uczestnicy stworzą prototypy rozwiązań dla palących problemów społecznych, wykorzystując innowacje technologiczne, w tym blockchain. Dodatkowo rezultatem warsztatu będzie również poradnik "Blockchain for social impact - wskazówki dla firm", który opublikowany zostanie na stronie Ambasada Dobrej Woli UNICEF Polska, w mediach społecznościowych UNICEF oraz Stowarzyszenia Blockchain Polska i innych kanałach komunikacji.

Termin, miejsce, czas:

- 10 grudnia, Warsaw Spire, 17:00-20:00

Dla kogo:

- przedstawiciele korporacje, MŚP, startupy, NGO z kompetencjami w obszarze technologii (blockchain), projektowania (UX, service design, product design) oraz społecznej odpowiedzialności biznesu

Zobacz również:

konferencje Blockchain CSR Działalność społeczna Społeczeństwo Technologia wydarzenia Warszawa