Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wpisowe na UNIWEREK PIERWSZEGO WIEKU

dostępnych: 4

31 Sierpnia 2024, 23:59 250,00 zł
  Wpisowe na KLUB MŁODEGO NAUKOWCA

dostępnych: 10

31 Sierpnia 2024, 23:59 250,00 zł

UNIWERSYTET W BAZIE? Tak! A dokładnie…. UNIWEREK! Już od września zaczynamy 2-semestralny cykl naukowy we współpracy z kadrą akademicką poznańskich uczelni wyższych!

Zajęcia będą obejmowały 20 zjazdów, od września do czerwca , podczas których uczestnicy będą zgłębiać tajemnice fizyki, chemii organicznej, medycyny człowieka, astronomii, biologii, botaniki, nauk o żywieniu człowieka i farmacji. Zajęcia prowadzone będą w średnio 2x w miesiącu. W ramach zajęć, odbędą się również w każdym semestrze 2 wyjazdy naukowe.

Nadal zachowujemy formę eksperymentalną zajęć. "Learning by doing" to nasza maksyma. Na zajęciach dzieci uczą się, jaki jest cel i sens przyswajania wiedzy oraz w jak fantastyczny i przyjemny sposób można ją zdobywać, by zgłębiać tajemnice otaczającego nas świata.

Czas trwania cyklu:

wrzesień-czerwiec

(umowa podpisywana jest na powyższy okres, na 2 semestry)

Wiek uczestników: 6-12 lat 

Terminy zjazdów podamy na początku września.

Koszt zajęć:

1. Uniwerek - na wzór aktualnych zajęć, z kadrą uniwersytecką i wykładami plenerowymi, koszt 280 zł/miesiąc, 135 min. x 10 zjazdów w semestrze.
2. Klub Młodego Naukowca - forma uproszczona, bardziej zabawowa, trwająca mniejszą liczbę godzin. Koszt 200 zł/m-c, 90min.x 10 spotkań w semestrze.

Opłata za cykl wnoszona jest miesięcznie, do 5-ego dnia miesiąca za miesiąc bieżący (pierwsza opłata - do 5 września). Umowy prześlemy Państwu mailem.

Wpisowe:

250 zł, płatne jednorazowo przy podpisaniu umowy (pokrywa koszt indeksu, uniwerkowych gadżetów, odzieży zabezpieczającej, koszulki , czapeczki i materiałów edukacyjnych specjalnie przygotowanych przez naszych Wykładowców).


Zobacz również:

inne wydarzenia Lusówko