To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Warsztaty odwołane!

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, w trosce o nasze wspólne zdrowie, zdecydowaliśmy się odwołać IV edycję szkolenia Unreal Engine Start we Wrocławiu.Jest nam niezwykle przykro, niemniej wierzymy, że wszyscy, którzy już się zapisali oraz Ci, którzy mieli taką chęć, zrozumieją skąd taka decyzja.

Oczywiście osoby, które już zakupiły bilety otrzymają zwrot kosztów. Prosimy tylko o chwilę cierpliwości.

Będziemy jednak dążyć do tego, aby IV edycja Unreal Engine Start odbyła się w tej samej formie w innym terminie. Dlatego pozostańmy w kontakcie. 

Pomimo, że odwołanie wydarzenia nie dzieje się z naszej winy, chcemy aby osoby, które zapisały się na tę edycję dostały od nas pozytywnego kopa. Dlatego jak tylko ustalimy nowy termin tej edycji, mailowo powędrują do Was kody zniżkowe. 

Wspierajcie się i pozostańcie zdrowi!


_________________________________

"Niebezpiecznie jest iść samemu! Weź to" - słowa te usłyszał Link od nieznajomego starca w jaskini. Jeśli pragniesz tworzyć gry, które zapadają pamięć jak The Legend of Zelda, wejść na scenę Game Devu i nauczyć się silnika Unreal Engine 4 od podstaw to jesteś w dobrym miejscu. 

Warsztaty tworzenia gier z silnikiem Unreal Engine 4 - Edycja IV

Zapraszamy na weekendowy, intensywny kurs tworzenia gier w silniku Unreal Engine 4. Przez dwa dni poznasz silnik od podstaw, nauczysz się nawigacji w edytorze, podstaw level designu, programowania przy użyciu Blueprintów, tworzenia interfejsu, oświetlenia sceny, użycia materiałów, dodawania animacji i wielu innych, pożytecznych rzeczy.


Dla kogo są te warsztaty?
Dla każdego, kto już teraz chce ruszyć w świat tworzenia gier video. Dla pasjonatów i graczy, którzy chcą przekonać się jak wygląda produkcja gry "od środka", dla programistów wszelkich języków, dla level designerów, game designerów, grafików 3D, artystów, dla studentów i dla wiecznie początkujących.

Co będzie się działo?
Same przyjemności. Są to zajęcia warsztatowe, a zatem dostaniesz swój przydział komputera z zainstalowanym oprogramowaniem i na żywo będziemy wspólnie tworzyć grę typu Endless Runner. Jeżeli będzie to twoja pierwsza styczność z silnikami do tworzenia gier, nie martw się, zaczynamy od podstaw. Jeżeli przychodzisz do nas z doświadczeniem w innych silnikach, także się nie martw, będzie dużo konkretów. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę od 10:00 do 17:00, a w sobotę są również przewidziane bonusowe zajęcia dla chętnych i wytrwałych.

Więcej szczegółów na stronie: http://vulpesoft.pl/workshop

Jak było podczas wcześniejszych edycji?

Uczestnicy potwierdzają, że bardzo dobrze. 


Kiedy i gdzie?
Warsztaty odbędą się w Centrum ProLearning, ul. Wagonowa 2C/2 (Fabryczna Office Park).Termin: 28.03 - 29.03 w godz. 10:00 - 17:00.

Jeżeli masz pytania to świetnie się składa, bo chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas na biuro@vulpesoft.pl.

Howgh!

Najczęstsze Q&A:
1. Dojazd i parking?
Dojechać można na przystanek Dolnośląska Szkoła Wyższa lub samochodem - będzie dostępny parking dla uczestników.
2. Będzie kawa?
Będzie :) Kawa, herbata, woda, ciasteczka i cukiereczki.
3. Co muszę zabrać ze sobą na szkolenie?
Siebie i dużo motywacji, bo będzie można się zmęczyć. Całą resztą zajmiemy się my.
4. Ile osób będzie uczestniczyło w zajęciach?
Przewidujemy kameralne grupy do maksymalnie 10 osób.

Zobacz również:

szkolenia Gry Gry komputerowe Unreal Engine Warsztaty wydarzenia Wrocaw