To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet promocyjny
już niedostępne 780,00 zł -

Jeśli chcesz pracować z uważnością w swojej szkole lub przedszkolu zapraszamy na warsztaty ,,Uważność w edukacji - warsztaty dla nauczycieli.
Termin I zjazdu: 8 i 9.02. 2020 r. sobota w godzinach: 10:00 - 16:30 i niedziela 9:00 - 15:30Termin II zjazdu 21 i 22.03. 2020 r. sobota w godzinach: 10:00 - 16:30 i niedziela 9:00 - 15:30W takcie naszych warsztatów nauczysz się pracować autorską metodą pracy z uważnością ,,Kosmos i Kajo".
Korzyści dla osób prowadzących:• Gotowe scenariusze do prowadzenia lekcji• Konkretne zabawy zwiększające poziom koncentracji u dzieci• Skuteczne narzędzia pomagające w sytuacjach konfliktowych w grupie• Ćwiczenia na wyciszenie grupy• Wiedza i umiejętności pozwalające na przeprowadzenie edukacji emocjonalnej i społecznej• Praca własna obniżająca stres, a zwiększająca zasoby spokoju, życzliwości i życiowego dobrostanu.TYLKO UDZIAŁ WE WSZYSTKICH WARSZTATACH GWARANTUJE OTRZYMANIE DYPLOMU
Na warsztatach przeprowadzimy nauczycieli przez cały cykl pracy z programem, dzięki temu zaraz po ukończeniu warsztatu będą mogli zacząć realizować projekt w swojej placówce.
Korzyści z udziału w projekcie dla grupy:• Zwiększenie możliwości koncentracji i uwagi• Lepsza samoregulacja w sytuacjach codziennych i stresujących• Obniżenie poziomu stresu, złości i agresji w całej grupie
Co będziemy robić na zajęciach: poznawać przygody Kajo, który wyrusza w Kosmos by nauczyć się uważności. Odwiedzimy z nim planety Życzliwości, Spokojności, Mądrości i Joginów  sprawdzać jakie metody pracy z koncentracją, emocjami i oddechem sprawdzą się w szkolnej i przedszkolnej rzeczywistości poznawać metody pracy ze sobą. Szukać sposobów na walkę ze stresem i wypaleniem zawodowym.
Po ukończonych warsztatach każdy uczestnik otrzyma:- certyfikat- scenariusze lekcji i ćwiczenia dodatkowe
Koszt jednego zjazdu: 490 zł. (koszt całego kursu 980 zł)przy zakupie do 31.12 390 zl i 780 zl.
Prowadzące: Jowita Wowczak absolwentka psychosomatyki i somatopsychologii. Konsultantka ds. redukcji stresu, nauczycielka, trener. Prowadzi warsztaty oparte o uważność, strategie radzenia sobie ze stresem i prace z ciałem. W pracy indywidualnej pracuje metodą One Brain. Pomaga rozwijać u dzieci i osób dorosłych odporność i elastyczność psychiczna. Prowadzi Centrum Redukcji Stresu we Wrocławiu. Współtwórczyni projektu Uważność w edukacji - Kosmos i Kajo. Kieruje się metaforą: ,,by radzić sobie z falami złości, strachu należy wcześnie zbudować tamy spokoju i wewnętrznego wsparcia".
Kasia Kowalska - Bębas certyfikowaną trenerką Family-lab Polska i jogi dla dzieci, założycielką fundacji "Wychowanie w szacunku". Od dziesięciu lat realizuje szkolenia, warsztaty i seminaria dla nauczycieli, rodziców i dzieci. Prowadzi zajęcia z jogi i uważności we wrocławskich przedszkolach i szkołach. Dyrektor przedszkola. Współtwórczyni programu ,,Kosmos i Kajo".

Zobacz również:

szkolenia