Uwolnij głos - Babki w Kurorcie

4 Marca 2023, 10:30-12:30 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uwolnij głos

dostępnych: 1

już niedostępne -

Z całego serca zapraszam Cię na wyjątkowy warsztat świadomej pracy z głosem, oddechem i dźwiękiem podczas którego wsłuchamy się w siebie. W swój niepowtarzalny tembr i skalę głosu ale również sposób w jaki oddychamy i emitujemy dźwięki. Przyjrzymy się różnym metodom emisji i pozwolimy aby dźwięk płynął świadomie. Poczujemy swój oddech, jego drogę w ciele i poczujemy moc tego pięknego narzędzia, które zawsze masz przy sobie. Wydobędziemy pełen ekspresji głos, świadomie pracując również z ciałem. Rozluźnimy napięcia i uwolnimy się od samokrytyki. Wszystkie dźwięki, które nas otaczają to wibracje o określonej częstotliwości. A ludzki głos to wibracje wytwarzane przez struny i cały aparat głosowy - czyli najstarszy, niezwykły i jedyny w swoim rodzaju instrument, który każdy z nas posiada. I którego piękno, tkwi w różnorodności! Niezależnie od tego czy na co dzień zawodowo pracujesz z głosem, czy też nie - dla wszystkich jest on narzędziem komunikacji. Każdej z nas zdarza się przemawiać do mniejszego lub większego grona odbiorców. Nie wspominając o wspólnym śpiewaniu ( komu nie zdarza się chóralne sto lat z lekką domieszką grozy, lub inna kolęda przy świątecznym stole ;) Dlatego ten warsztat powstał z myślą o każdej z nas. Tak abyśmy bez lęku i krytyki, jeszcze bardziej świadomie korzystały z zasobów, które już posiadamy!

Nazywam się Daria Zaradkiewicz i lubię o sobie mówić jako o Kobiecie Orkiestrze, ponieważ moje pasje są moją pracą. Dźwięk, muzyka i praca z głosem są nieodłącznym elementem mojego życia - jako wokalistki, instruktorki jogi, lektorki i organizatorki warsztatów, webinarów, koncertów, wyjazdów z jogą, jeździectwem naturalnym czy kobiecych kręgów. Muzyka płynie w moich żyłach od dziecka, dlatego uwielbiam dzielić się dźwiękiem - zarówno opowiadając, jak i śpiewając czy grając. Ale nie zawsze tak było i doskonale znam oraz rozumiem stres czy inne emocje związane z emisją głosu, a zwłaszcza z publicznymi wystąpieniami. Ponad 25lat na scenie to bagaż doświadczeń, z którego czerpię i który cały czas rozwijam. Dlatego z radością podzielę się z Tobą moimi sposobami na uwalnianie głosu i jego świadomą emisję! W tej podróży nie zabraknie elementów jogi, szczypty anatomii i dużej dawki uśmiechu, relaksu oraz rozluźnienia. Do zobaczenia i do usłyszenia niebawem!

*

Warsztaty te są jednym z punków festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca.

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722 Zapraszamy na naszą stronę https://masterki.pl/ oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot

Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Zobacz również:

inne wydarzenia Sopot