Uwolnij Oddech - Babki w Kurorcie

4 Marca 2023, 13:00-15:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uwolnij oddech

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na warsztaty Uwolnij Oddech!

Najpierw wsłuchamy się we własny oddech. Będziemy oswajać się z nim i zaprzyjaźniać. Później zajmiemy się ciałem, także miejscami napiętymi, obolałymi, zmęczonymi. Otoczymy je życzliwą uwagą i otulimy oddechem. Warsztat łączy rozwijanie uważności z subtelną pracą z oddechem i napięciami. Inspirowany jest podejściem mindfulness i compassion. Składa się z medytacji, wizualizacji i pranajam (czyli ćwiczeń oddechowych), a także dobrowolnego dzielenia się bieżącym doświadczeniem w kręgu.

Warsztaty poprowadzi dla Was Marta Reszko, z wykształcenia psycholożka, coach Non-dual, nauczycielka Mindfulness i MBSR w trakcie certyfikacji. Prowadzi kursy redukcji stresu MBSR, dni uważności oraz regularne spotkania medytacyjne. Prywatnie mama i od ponad 20 lat pasjonatka medytacji różnych nurtów, pracy z ciałem i szeroko pojętego rozwoju osobistego.

*

Warsztaty te są jednym z punków festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca.

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722

Zapraszamy na naszą stronę masterki.pl oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot


Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Zobacz również:

inne wydarzenia Sopot