V Małopolski Kongres Kobiet

15 czerwca 2019, 09:00-19:00 (sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  V Małopolski Kongres Kobiet
już niedostępne -

    Mamy zaszczyt zaprosić Panie i Panów na V jubileuszowy Małopolski Kongres Kobiet - pierwsze i największe w regionie, apolityczne i niekomercyjne wydarzenie społeczno-kulturalne adresowane do kobiet, które każdego roku przyciąga ponad 1000 uczestniczek i uczestników z całej Małopolski i województw ościennych.

Małopolski Kongres Kobiet organizowany jest od 2014 roku przez krakowskie Stowarzyszenie "Most Kobiet", którego misją są działania na rzecz wzajemnego wspierania, inspirowania, aktywizowania, rozwoju i integracji kobiet, poprawy jakości życia oraz zwiększania czynnego udziału kobiet w życiu społecznym, naukowym, kulturalnym, publicznym, etc. Dzięki wsparciu Partnerów i Sponsorów udział w Kongresie jest bezpłatny, a wszystkie edycje Małopolskich Kongresów Kobiet mogliśmy zorganizować w prestiżowych lokalizacjach, takich jak Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ICE KRAKÓW Congress Centre, czy Centrum konferencyjne hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie.

Tegoroczna jubileuszowa V edycja Małopolskiego Kongresu Kobiet odbędzie się 15 czerwca br. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jak co roku przygotowujemy ciekawe tematycznie panele, prelekcje, prezentacje, spotkania oraz wiele wydarzeń towarzyszących.

Dotychczasowe cztery Małopolskie Kongresy Kobiet odbywające się w partnerstwie i przy wsparciu Województwa Małopolskiego oraz renomowanych krakowskich uczelni wyższych każdorazowo gromadziły ponad tysiąc uczestniczek i uczestników, wśród których nie brakowało liderek środowisk lokalnych z całego regionu, przedstawicielek świata nauki, biznesu, mediów, polityki, sztuki. Zarówno organizacja, jak i program merytoryczny czterech zorganizowanych Kongresów oceniane były bardzo wysoko przez naszych gości, zewnętrznych obserwatorów, czy przedstawicieli mediów. Jesteśmy przekonane, że także jubileuszowy V Małopolski Kongres Kobiet będzie najważniejszym i największym rangą wydarzeniem społeczno-kulturalnym adresowanym do kobiet w 2019 roku.

WSTĘP i UDZIAŁ W V MAŁOPOLSKIM KONGRESIE KOBIET JEST BEZPŁATNY- wymagana rejestracja ❗   


 Każda uczestniczka i uczestnik V MKK będzie miał możliwość:

💠 udziału w otwarciu Kongresu i dowolnie wybranych panelach tematycznych,

💠 skorzystania z bezpłatnych warsztatów, prezentacji, prelekcji

💠 odwiedzenia ciekawych stanowisk i stoisk naszych Partnerów i Sponsorów,

💠 poznania inspirujących kobiet nie tylko z Małopolski,

💠 udziału w wydarzeniach artystycznych w trakcie i na zakończenie Kongresu,

💠udziału w wydarzeniach towarzyszących Kongresowi,

💠 i wiele innych.


Patronat Honorowy: Anna Pieczarka - Członek Zarządu Województwa Małopolskiego


www.facebook.com/stowarzyszeniemostkobiet


Zostań Sponsorem wydarzenia

Jubileuszowy V Małopolski Kongres Kobiet to niesamowita okazja do promowania swojej marki w otoczeniu partnerów: honorowych i medialnych Kongresu oraz mediów społecznościowych.Jesteśmy do Państwa dyspozycji przy opracowywaniu szczegółowych warunków i zakresu wzajemnych świadczeń.

W celu otrzymania oferty sponsorskiej, prosimy o kontakt e-mail

biuro@mostkobiet.org.pl                             Zobacz również:

konferencje Feminizm Kobiety w biznesie Motywacja Networking Rozwój zawodowy Sukces zawodowy wydarzenia Kraków