INWESTORZY I STARTUPY #2

16 Stycznia 2020, 19:00-22:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
Wyprzedane 18,45 zł Wyprzedane

Czym kierują się VC szukając startupów? Jak zacząć rozmawiać z inwestorami i z którymi? Na co zwracać uwagę? Co startup musi mieć żeby zainteresować inwestorów? Wpadnij na Aule i dowiedz się!

Waszymi gośćmi i prelegentami będą: Michał Mroczkowski (Market One Capital), Maciej Prostak (SmartHotel), Marcin Szałek (SlowHop), Hubert Anyżewski (Accelpoint) i Sebastian Nowicki (Pelixar S.A.)

O organizatorze: AULA POLSKA od 2007 roku promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Więcej znajdziesz tutaj: http://aulapolska.pl/

W sezonie 2019-2020 spotkania z cyklu Aula Polska będą odbywały się w nowym miejscu: Hub Hub Nowogrodzka Square (al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa)

Uwaga! Od października 2019 każde spotkanie z cyklu Aula Polska w Warszawie będą płatne. Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa