#VentureMeetups 8 - GraphQL

22 Kwietnia 2021, 18:00 (Czwartek)

Transmisja online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  VentureMeetups - transmisja online - e-maila z linkiem otrzymasz w dniu wydarzenia
już niedostępne -

Dołącz do całkowicie bezpłatnego i otwartego dla wszystkich pasjonatów IT wydarzenia z serii #venturemeetups!


Na #8 spotkanie zapraszamy już 22 kwietnia - startujemy o godzinie 18:00!


Zarejestruj się już dzisiaj, a w dniu wydarzenia otrzymasz link do bezpłatnej transmisji wideo.O co chodzi?

#VentureMeetups to seria eventów związanych z nowymi technologiami, projektami IT, które odbywały się stacjonarnie. Teraz możesz dołączyć do nas online. Na wydarzeniu poznasz najlepszych specjalistów z #VentureSquad, których wyselekcjonowane, merytoryczne prelekcje gwarantują efektywnie spędzony czas. O każdym spotkaniu będziemy Cię też informowali przez nasze kanały social media.Dlaczego warto do nas dołączyć?

Każdy wykład jest przygotowany przez doświadczonych specjalistów, a dodatkowo, nasze prezentacje są wcześniej omawiane w szerszym gronie, by były na jak najwyższym, merytorycznym poziomie. Na prezentacjach nie marudzimy o teoriach i skomplikowanych zagadnieniach - w zamian opowiadamy o praktycznej stronie pracy w IT i omawiamy wyzwania, z jakimi mierzą się nasi prelegenci w swojej codziennej pracy. 


Pizzy nie będzie :(, ale...

Na najbliższym spotkaniu pogadamy o GraphQL. Czym jest, a czym nie? Jakie korzyści może przynieść użycie tej technologii, a kiedy lepiej sobie odpuścić? Na koniec porównamy GraphQL z REST API, dzięki czemu dowiecie się, na co zwrócić uwagę przy doborze technologii w projekcie.

Kto wystąpi?

Jakub Buśkiewicz - Front-end developer w VentureDevs. Po godzinach swój czas dzieli na kilka pasji - psychologię, książki, gotowanie oraz górskie wycieczki. Kuba to również człowiek-orkiestra ze specjalizacją w grze na trąbce.


Zobacz również:

konferencje