To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny dla Uczestników targów Natura Food
już niedostępne -

Już dziś zapraszamy Państwa na "VI Forum Alergii" przygotowane przez redakcję magazynu "Hipoalergiczni" na specjalne zaproszenie organizatora targów NATURA FOOD & beECO w Łodzi.

19/09/2021 ( godz.12:00)
Pierwsze Forum Alergii miało za zadanie przybliżyć uczestnikom podstawy astmy i alergii, drugie - odpowiedziało na pytania, co robić, by wzmocnić organizm i unikać alergii. Trzecie i czwarte Forum było poszukiwaniem winowajców za nasz stan choroby, m.in. oskarżyliśmy skażoną chemią rolną pszenicę. Podczas piątej edycji szukaliśmy odpowiedzi na pytanie: Czym jest glifosat?

W tym roku - w trakcie "VI Forum Alergii"
porozmawiamy o tym:
"Co jeść, a czego nie, żeby nie chorować?".

Uczestnicy spotkania poznają odpowiedzi na pytania:
- jak wzmacniać odporność?
- czym rujnujemy swoje zdrowie?
- skąd bierze się większość chorób?
- jaka żywność sprzyja mikrobiocie jelitowej?


Nasi eksperci dr n. med. specjalista alergolog Barbara Majkowska-Wojciechowska
i dr n. med. Danuta Myłek
pod kierownictwem Żanety Geltz, redaktor naczelnej "Magazynu Hipoalergiczni"
stworzą "złotą listę zakupów", czyli wszystko to co warto mieć w domu, żeby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i urodą.

WSTĘP NA FORUM ALERGII JEST BEZPŁATNY.

Należy jednak zakupić bilet wstępu na targi Natura Food i beECO (po dotarciu na miejsce lub online: www.naturafood.pl)O targach
17-19.09.2021XIV Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej "natura FOOD" oraz X Targi Ekologicznego Stylu Życia "beECO" to obowiązkowy punkt w kalendarzach wszystkich ekoentuzjastów.
Wyznacznikiem jakości i ogromnej rangi tych wydarzeń jest zaufanie branży, która co roku z utęsknieniem oczekuje jesiennych targów.
Przez trzy dni w Atlas Arenie będzie można zapoznać się z szeroką ofertą najwyższej jakości certyfikowanych produktów ekologicznych oraz produktów naturalnych, regionalnych i tradycyjnych wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów oraz przetwórców.
Oprócz świadomych konsumentów i miłośników bioproduktów i ekożywności - znaczną część odwiedzających stanowić będą branżyści.
Wśród nich producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, importerzy oraz przedstawiciele: sklepów specjalistycznych, hurtowni spożywczych i wielobranżowych, żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń.
To gwarancja udanych targów!

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Łódź 94-020