Działaj optymalnie, zamiast maksymalnie

20 Września 2021, 17:00-21:00 (Poniedziałek)

on line,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla uczestnika konkursu "17 Celów"
już niedostępne -
  Bilet dla uczestnika
już niedostępne -

Dla kogo?

Warsztat jest formą docenienia i podziękowania uczestnikom konkursu filmowego oraz osobom zaangażowanym od strony organizatorów i partnerów Fundacji CSR Res Severa oraz EI-SPOCO w kolejne edycje Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych "17 Celów" za ich aktywny udział.

Zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla liderów, przedsiębiorców, osób zarządzających zespołami lub/i projektami np. odpowiedzialnością społeczną w firmie/CSRem.

Podnieś skuteczność, wydajność i komfort pracy.

? Nie wiesz jak skutecznie dostosować swój biznes / projekt / zespół do wyzwań obecnej sytuacji?

? Nie masz czasu na teorie - potrzebujesz prostych i sprawdzonych praktyk, które wdrożysz od razu ?

? Utknąłeś, wciąż odkładasz na później lub nie wiesz jak zabrać się za rzeczy ważne zanim staną się pilnym pożarem do zgaszenia?

? Masz dość niepewności, ciągłych obaw i lęku o przyszłość, które dezorganizują Ci pracę?

Jeśli TAK, to zapraszamy…

Podczas naszego warsztatu online doświadczysz w działaniu, na swoim własnym projekcie praktyczne soczewki SPOCO®, nawyki liderów i narzędzia, dzięki którym:

  • przećwiczysz nawyki komunikacji budującej relacje (łagodząc rozczarowania, budując motywację w zespole i w środowisku biznesowym m.in jak radzić sobie z narzekaniem i konfliktami)
  • doświadczysz nawyki efektywnej pracy (m.in jak działać zwinniej w gąszczu priorytetów organizując pracę własną i zespołu na ścieżce wprowadzania zmiany lub innowacji)
  • sprawnie ocenisz gdzie jesteś w swojej zmianie, poznając mocne strony swojego biznesu / projektu / zespołu, jak i obszary do zmiany
  • określisz kolejne kroki potrzebne, by ustawić swoją zmianę na sukces, byś mógł optymalnie zarządzać swoim projektem lub zespołem
  • spakujesz swój smart-workingowy narzędziownik do organizacji pracy własnej i zespołu, który wraz ze zdobytą wiedzą i doświadczeniami zabierzesz ze sobą, by wdrożyć od razu w pracy i w życiu.

Szkolenie w całości opieramy o metodykę przywództwa systemowego SPOCO® z korzeniami w Wielkiej Brytanii. Zapewnia ona mądre gospodarowanie zasobami i przewodzenie energią w organizacji: w procesie i relacjach na rzecz wspólnego celu.

Gwarantujemy, że podczas kursu poznasz praktyczne:

  • 5 Soczewek (5 fundamentalnych zestawów pytań myślenia strategicznego na co dzień).
  • Nawyków (6 nawyków organizacji pracy i komunikacji niezbędnych w roli lidera).
  • 3 Narzędzia (3 formularze ułatwiające pracę własną i z zespołem).

do zastosowania od razu w miejscu pracy.

Czym jest SPOCO®?

Metodyka SPOCO®, za podstawę Sukcesu każdej ważnej zmiany uznaje zrównoważoną inwestycję w Ludzi, Organizację, Społeczność i Ofertę.

Success is the outcome of investing in People, Organization, Community and Offer.

W metodzie zostały zintegrowane dobre praktyki: prowadzenia działalności gospodarczej, zrównoważona karta wyników Kaplana, zwinne metody zarządzania projektami, elementy ekonomii behawioralnej, myślenia systemowego i gospodarki opartej o zasoby.

Rozwijamy metodykę w kierunku standardu jak w oparciu o potrzeby człowieka wzmacniać odporność i bezpieczeństwo funkcjonowania organizacji i ekosystemów społeczno-gospodarczych.
SPOCO® to sposób i zestaw narzędzi do zarządzania organizacjami, wpisujący się zarówno w trend makroekonomii (resource-based economy), jak i mikroekonomii.

SPOCO® nawiązuje do "turkusowych organizacji", które dzięki swoim zasadom zarządzania ludźmi i projektami radzą sobie biznesowo znacznie lepiej niż firmy zarządzane tradycyjnie.
SPOCO® to bardziej zrównoważony i odpowiedzialny sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Bazuje na dobrych praktykach biznesowych w zarządzaniu strategicznym (Balanced Scorecard), zwinnym prowadzeniu projektów (Agile) i ekonomii behawioralnej.

80% warsztatu to praktyka - w czasie warsztatu pracujesz interaktywnie z prowadzącym i innymi uczestnikami.

Prosimy o przygotowanie tematu/projektu na którym będziesz pracował/a podczas warsztatu.

Kiedy:20.09.2021 g. 17.00-21.00 Planujemy 2 przerwy.

Platforma: Zoom (link do platformy załączony do biletu) -potrzebny do uczestnictwa jest komputer z łączem pozwalającym na odbiór telekonferencji.

Aby móc w pełni uczestniczyć w warsztacie prosimy o gotowość do włączenia mikrofonu i kamery.

Bilet na warsztat: bezpłatny, konieczny zapis przez serwis www.evenea.pl
Ilość miejsc ograniczona: 14 osób na sesję. Organizator ma prawo odwołać wydarzenie, jeśli zgłosi się mniej niż 6 uczestników na daną sesję.

Prowadzący spotkania:

Patrycja Matusik (trener biznesu, coach, facylitator, trener przywództwa systemowego SPOCO, Reiss Motivation Profile Master, life coach w "Żyj na pełen etat") Jako wyznawca zasady - zrób to, co możesz, z tym co masz - korzystam z doświadczeń mojej kilkunastoletniej historii pracy, jako m.in. psycholog, trener, coach czy manager w korporacjach międzynarodowych, ale także z praktyki metodyk Lean Management, Centrum Oceny i Rozwoju czy zarządzania projektami.

Współpracuję z polskimi i zagranicznymi firmami szkoleniowymi prowadząc szkolenia i coachingi w języku polskim i angielskim, m.in. w zakresie efektywnej komunikacji, zarządzania sobą w czasie, umiejętności managerskich, trenerskich oraz motywacji. Jako trener przywództwa systemowego SPOCO wspieram ludzi przedsiębiorczych w zrównoważonym rozwoju ich biznesów (przedsiębiorcy), zespołów (people managers) czy projektów (kierownicy projektu).

Więcej informacji / More details in English available: https://www.linkedin.com/in/patrycja-matusik-5a7b47b6/

Aldona Kłobska

Certyfikowany coach (Erickson Professional coach) trener i konsultant, trener i superwizor przywództwa systemowego SPOCO®, HR biznes partner.

Wspiera organizacje, rozwija kulturę przywództwa oraz coachingową.

Pracowałam jako mentor i coach w Akademii Przywództwa Jacka Santorskiego.

Współorganizuje Festiwal filmów odpowiedzialnych 17 celów www.17celow.pl i współprowadzę Fundację CSR Res severa www.ressevera.pl

Współtworzę Pracownię Rozwoju osobistego Proarche. www.proarche.pl

Prowadzi firmę szkoleniową:

www.lokomotywacja.pl

tel. 600 305 172

Serdecznie zapraszamy!


Zobacz również:

szkolenia