To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję Rok Relacji Toruń 2020 - Violetta Kalka - "OD NAWYKU DO CELU - NIEZWYKŁE EFEKTY DROBNYCH ZMIAN"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Spotkanie odbywa się w ramach bezpłatnej konferencji "Rok Relacji Toruń 2020"


Opis:

Na moich warsztatach poznasz niezwykłą metodę kształtowania drobnych nawyków oraz prawa mające wpływ na twoje zachowania.

Pomogę ci znaleźć sposób na kształtowanie dobrych nawyków i pozbywanie się tych niewłaściwych. Razem opracujemy metodę mikrokroków, która zaprowadzi cię do makroefektów.

Zdobytą na warsztatach wiedzę wykorzystasz w różnych sferach swojego życia - osobistych i zawodowych.Poznasz strategie kształtujące twoje przyzwyczajenia, metody zarządzania sobą i zespołami, w których funkcjonujesz oraz narzędzia, które służą realizacji zamierzonych celów.

Poznasz metodę budowania relacji ze sobą, które zaprowadzą cię do stworzenia dobrych relacji z innymi.


Profil trenera:

Violetta Kalka - nauczyciel, coach, trener kompetencji miękkich. Autorka i współautorka materiałów edukacyjnych oraz kursów rozwojowych w wydawnictwie Operon. Na co dzień pracuje w Zespole szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu, gdzie realizuje swój autorski program "Coaching kariery zawodowej".

Na co dzień książkoholiczka, podróżni-czka i italomaniaczka.

Konferencja "ROK RELACJI w Toruniu 2020" trwa od 9.00-15.45. Sprawdź inne wydarzenia, aby zapisać się na komplet warsztatów. 

Konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy; patronat merytoryczny: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli; Patronat: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Bydgoszczy. 

Organizatorzy: Centrum Organizacji Szkoleń, Akdemia i3 - szkolenia dla edukacji, Dobra i Mądra Szkoła, Edukator Pozytywnej Dyscypliny - Magda Ostrowska, Trener Rozwoju Kompetencji Katarzyna Zajączkowska, Szkoła Dla Liderów , Akademia Rozwoju Kompetencji Językowych i Społecznych Change, Rok Kobiet. 


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Toruń