Vouchery - spacery 2020/2021

27 maja 2020, 18:00-18:03 (środa)

Warszawa

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Voucher na spacer bez wchodzenia do obiektów wymagających zakupu biletów. Voucher A (spacer bez wchodzenia do obiektów)

Voucher na spacer bez wchodzenia do obiektów wymagających zakupu biletów.

dostępnych: 84

już niedostępne 16,00 zł -
  Voucher B (spacer z koniecznością zakupu biletów do zwiedzanych obiektów).

dostępnych: 101

już niedostępne 26,00 zł -

Jak nietrudno zorientować się, koronowirus daje się we znaki wszystkim. Jedną z mocno poszkodowanych branż jest turystyka.

Do czasu zakończenia okresu izolacji zmuszeni byliśmy zawiesić spacery i wyjazdy, niemniej działalność podejmiemy tak szybko jak tylko to możliwe. Podobnie jak cała branża turystyczna my również znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i jest nam bardzo miło, że wiele osób zaproponowało wsparcie dla naszego biura w okresie epidemii

-----------------------------------------------------

Gdyby ktoś również zapragnął wesprzeć nas w tych trudnych dniach, proponujemy uczynić to poprzez zakup voucherów gwarantujących udział w dowolnym spacerze po Warszawie, organizowanym przez nasze biuro od końca epidemii do 30 czerwca roku 2021.

Vouchery (w uproszczeniu - bilety na dowolny spacer) dostępne są w dwóch kategoriach:

A) bez wchodzenia do obiektów wymagających zakupu biletów. Cena 16,00 PLN

B) zawierające również opłatę za bilet wstępu na teren obiektu. Cena 26,00 PLN

Jeden voucher (bilet) uprawnia jedną osobę do wzięcia udziału w dowolnym spacerze, organizowanym przez Biuro Przewodnickie Arktour do dnia 30 czerwca 2021.

Jak skorzystać vouchera? Jeśli dokonaliście Państwo zakupu vouchera należy zjawić się na wybranym spacerze. Przewodnik będzie dysponował listą posiadaczy voucherów.

Ponieważ pragniemy zapewnić komfort Uczestnikom naszych spacerów i staramy się, by grupa nie liczyła więcej, niż 36 osób, prosimy po wybraniu spaceru o poinformowanie nas o podjęciu decyzji, że właśnie w tym wydarzeniu pragniecie Państwo uczestniczyć.

Można to zrobić poprzez zakładkę "kontakt z organizatorem" na stronie wydarzenia na platformie biletowej Evenea lub poprzez formularz kontaktowy przeznaczony dla posiadaczy voucherów na stronie formowej www.zwiedzajznami.com.pl

-----------------------------------------------------

A co planujemy na "po epidemii"?

W kategorii "A" będą, oczywiście, tematy cieszące się największym wzięciem czyli "Szlakiem czerwonych latarni", "Spacer z duchami po Starym Mieście" czy "Ciemna strona Krakowskiego Przedmieścia". Nie zabraknie spacerów po warszawskich nekropoliach.

Natomiast podczas kwarantanny przygotowaliśmy trasy po Mokotowie czy prawym brzegu Wisły. Wybierzemy się również na południe Warszawy.

Pełna lista tematów spacerów zostanie przedstawiona, gdy tylko epidemia się skończy.

W większości spacerów młodzież do 16 roku życia może brać udział bezpłatnie chyba, że w opisie spaceru zaznaczono inaczej.

W kategorii "B" czyli z koniecznością zakupu biletów będziemy spacerować do ulicy Smętnej na Cmentarzu Żydowskim, wejdziemy do Synagogi i pomaszerujemy do zachowanego fragmentu muru getta, odwiedzimy Muzeum Więzienia Pawiak.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Organizatorem wydarzeń jest Biuro Przewodnickie Arktour WHU, numer wpisu do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego numer 1923.

Telefon: 514-784-177 lub 508 101 105

Terminy organizowanych przez nas wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie: http://www.zwiedzajznami.com.pl

Można też zapisać się na listę mailingową i otrzymywać, raz lub dwa w miesiącu, wiadomość o nadchodzących wydarzeniach: www.zwiedzajznami.com.pl/newsletter

Blog warszawski: www.whu.org.pl

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ArktourWHU
Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa