Vouchery - spacery w roku 2021.

6 Grudnia 2020, 09:00 (Niedziela) - 31 Grudnia 2020, 23:59 (Czwartek)

Warszawa

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Voucher na spacer bez wchodzenia do obiektów wymagających zakupu biletów. Voucher A (spacer bez wchodzenia do obiektów)

Voucher na spacer bez wchodzenia do obiektów wymagających zakupu biletów.

dostępnych: 85

już niedostępne 18,00 zł -
  Voucher B (spacer z koniecznością zakupu biletów do zwiedzanych obiektów).

dostępnych: 106

już niedostępne 28,00 zł -

Jak nietrudno zorientować się, koronowirus daje się we znaki wszystkim. Jedną z mocno poszkodowanych branż jest turystyka.

Do czasu zakończenia okresu ograniczeń zmuszeni jesteśmy zawiesić spacery i wyjazdy, niemniej działalność podejmiemy tak szybko jak tylko to możliwe. Podobnie jak cała branża turystyczna my również znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i jest nam bardzo miło, że wiele osób zaproponowało wsparcie dla naszego biura w okresie epidemii

-----------------------------------------------------

Gdyby ktoś również zapragnął wesprzeć nas w tych trudnych dniach, proponujemy uczynić to poprzez zakup voucherów gwarantujących udział w dowolnym spacerze po Warszawie, organizowanym przez nasze biuro od momentu zniesienia drastycznych ograniczeń, aktualnie obowiązujących, do końca roku 2021

Vouchery (w uproszczeniu - bilety na dowolny spacer) dostępne są w dwóch kategoriach:

A) bez wchodzenia do obiektów wymagających zakupu biletów. Cena 18,00 PLN

B) zawierające również opłatę za bilet wstępu na teren obiektu. Cena 28,00 PLN

Jeden voucher (bilet) uprawnia jedną osobę do wzięcia udziału w dowolnym spacerze, organizowanym przez Biuro Przewodnickie Arktour do końca 2021. Uwaga! Spacery podzielone są na dwie kategorie! 

Jak skorzystać vouchera? Jeśli dokonaliście Państwo zakupu vouchera należy zarejestrować się na stronie wydarzenia, przy zakupie biletu podając kod, jaki otrzymacie Państwo mailem.

Można też zgłosić zrobić poprzez zakładkę "kontakt z organizatorem" na stronie wydarzenia na platformie biletowej Evenea lub poprzez formularz kontaktowy przeznaczony dla posiadaczy voucherów na stronie formowej www.zwiedzajznami.com.pl

Wszystkie spacery będą odbywały się zgodnie z aktualnymi zaleceniami SANEPIDu.

-----------------------------------------------------

A co planujemy na "po epidemii"?

W kategorii "A" będą, oczywiście, tematy cieszące się największym wzięciem czyli "Szlakiem czerwonych latarni", "Spacer z duchami po Starym Mieście" czy "Ciemna strona Krakowskiego Przedmieścia". Nie zabraknie spacerów po warszawskich nekropoliach.

Natomiast podczas kwarantanny przygotowaliśmy trasy po Mokotowie czy prawym brzegu Wisły. Wybierzemy się również na południe Warszawy.

Pełna lista tematów spacerów zostanie przedstawiona, gdy tylko zostaną poluzowane epidemiczne ograniczenia.

W większości spacerów młodzież do 16 roku życia może brać udział bezpłatnie chyba, że w opisie spaceru zaznaczono inaczej.

W kategorii "B" czyli z koniecznością zakupu biletów będziemy spacerować do ulicy Smętnej na Cmentarzu Żydowskim, wejdziemy do Synagogi i pomaszerujemy do zachowanego fragmentu muru getta, odwiedzimy Muzeum Więzienia Pawiak.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Organizatorem wydarzeń jest Biuro Przewodnickie Arktour WHU, numer wpisu do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego numer 1923.

Telefon: 514-784-177 lub 508 101 105

Terminy organizowanych przez nas wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie: http://www.zwiedzajznami.com.pl

Można też zapisać się na listę mailingową i otrzymywać, raz lub dwa w miesiącu, wiadomość o nadchodzących wydarzeniach: www.zwiedzajznami.com.pl/newsletter

Blog warszawski: www.whu.org.pl

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ArktourWHU
Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa