To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
bezpłatny Bezpłatna wejściówka na Wakacyjne Walentynki

bezpłatny

już niedostępne -

1 lipca (piątek) o godz. 10:00 zapraszamy młodych czytelników i czytelniczki (6-12 lat) do filii nr 4 (ul. Barnima 25) na warsztaty z Kasią Huzar-Czub. 

Prowadząca warsztaty tak zachęca do przybycia: 
"Zapraszam Was na Wakacyjne Walentynki, czyli warsztaty o książkach, które nazywamy romansami. Pogadamy o tym, jak mówić i pisać o miłości, a potem wspólnie stworzymy odjechane Wakacyjne Romansidło, które trafi do czytelni w naszej bibliotece. Do zobaczenia!"

Kasia Huzar-Czub - autorka i tłumaczka książek dla dzieci. Specjalistka od tekstów i przekładów rymowanych. Recenzentka literatury dziecięcej, redaktorka najnowszej serii przekładów książek Roalda Dahla. Propagatorka rodzicielstwa bliskości i wspólnego muzykowania dla zabawy, pisze m.in. dla wydawnictwa Natuli i Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Współtwórczyni warsztatów muzycznych w szczecińskiej filharmonii. Połowa duetu edukacyjno-wydawniczego Akukulele. Jedna dwudziesta Stowarzyszenia Literatura Działa. Prywatnie mama Lili i Niny. Wolne chwile spędza na zabawie albo pracy, nie odróżniając jednego od drugiego.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Zaczytany Szczecin" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Zobacz również:

kultura i sztuka Atrakcje dla dzieci Warsztaty wydarzenia Szczecin