Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny / miejsca siedzące nienumerowane
14 Lutego 2023, 18:45 60,00 zł

Z okazji święta zakochanych, Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" pragnie zaprosić na walentynkowy koncert słowno-muzyczny pt. "Listy Miłosne". Podczas tego romantycznego wydarzenia zaprezentują się przed Państwem Sylwia Banasik - Smulska oraz Michał Gasz, znani artyści o wyjątkowych głosach, którzy wykonają najbardziej znane i najpiękniejsze utwory miłosne.

Listy od ukochanej osoby możemy czytać w nieskończoność. Czułe słowa, szczere wyznania i bliskie naszemu sercu rozmowy, rozgrzewają oraz przypominają pierwsze porywy serca. "Listy miłosne" to koncert słowno-muzyczny, podczas którego słowa łączyć się będą z muzyką... To idealny prezent na Walentynki! Szlachetne głosy, muzyka na żywo, najpiękniejsze miłosne utwory, zachęcają, aby w ten dzień zabrać ukochaną osobę do "Dobrego Miejsca" i pozwolić porwać się romantycznym i czułym brzmieniom - tak, by połączyły serca i splotły się dłonie...

O WYKONAWCACH:

Sylwia Banasik - Smulska

Wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa. Znana m. in jako polski głos Belli w filmie "Piękna i Bestia". Użyczyła również głosu w takich produkcjach jak: "Pokemon";"Barbie" czy "Ralph Demolka". Śpiewane przez nią utwory osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube: "Pod drzewem"(10 milionów), "Wilcza zamieć" (7,5 miliona), "Powiedz kocham" (2 miliony) oraz wiele innych których łączna oglądalność przekroczyła 50 milionów wyświetleń. Występowała w Teatrach Muzycznych w całej polsce m.in w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Gliwicach, Łodzi czy Warszawie. Aktualnie możemy zobaczyć ją w tytułowej roli musicalu "Aida" w Teatrze Muzycznym Roma. Pracuje nad swoją debiutancką płytą.

Michał Gasz:

Wokalista, aktor musicalowy, kompozytor. Współpracuje z telewizją, teatrami muzycznymi oraz z projektami reprezentującymi takie gatunki, jak: jazz, soul, rock progresywny, muzyka filmowa, musical, piosenka aktorska. Od maja 2007 jest solistą w zespole Piotra Rubika, koncertując w kraju i na za granicą (m.in. USA, Kanada). Obecnie jest wokalistą, współkompozytorem, autorem tekstów w swoich alternatywnych projektach Gashoo, Niegrzeczni, Kwartet Bojowy, GADMUTrio. Od roku 2013 współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jest solistą Filharmonia Futura. Od roku 2015 jest wokalistą Czerwono - Czarnych (legenda big-beatu). Finalista i zdobywca wielu nagród Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach piosenki polskiej, m.in. KFPP Opole, Top Trendy, Sopot Hit Festival, Rock Stars Festival, AntyFest Antyradia.

REPERTUAR:

  • Największe przeboje miłosne: polskie i zagraniczne
  • Piosenki autorskie
  • Poezja śpiewana
  • Piosenki francuskie
  • Musical
"Listy Miłosne":

14 lutego 2023 r. godz.: 19:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Zobacz również:

koncerty Koncert wydarzenia Warszawa