Walentynki z Zodiakiem

13 Lutego 2021, 12:00-14:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat Walentynki z Zodiakiem

Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat

już niedostępne -

Zapraszamy na walentynkowe warsztaty architektoniczne dla dzieci w wieku 7-10 lat!

Gdy otwieraliśmy Wystawa: Ściana Wschodnia. Architektura Zbigniewa Karpińskiego jeszcze w trybie online, Anna Cymer - historyczka architektury - zabrała nas w podróż po śródmieściach XX wieku. Wędrówka ta zatytułowana była "Serce miasta". Teraz chcemy w nią zabrać wszystkie dzieciaki, które tak jak my kochają architekturę!

Jako że wielkimi krokami zbliża się święto miłości, chcemy pokazać tę naszą - do Warszawy! Z okazji Walentynek porozmawiamy z najmłodszymi o tym, gdzie bije serce miasta. Dowiemy się, czy może być ich więcej niż jedno. Chwycimy za nożyczki i karton, aby na koniec krzyknąć razem reklamowe hasło stolicy: zakochaj się w Warszawie!

Warsztaty trwać będą ok. 1,5 h i odbędą się na platformie ZOOM (jest możliwość połączenia się przez przeglądarkę, zachęcamy jednak do pobrania aplikacji).

W czasie warsztatów będziemy używać łatwo dostępnych materiałów. Informację co należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności ze skompletowaniem materiałów, można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu ([email protected]).
Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa