Walentynkowa randka 2020

14 lutego 2020, 19:00-22:00 (piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla pary / miejsca siedzące / nienumerowane

dostępnych: 0

Wyprzedane 145,00 zł Wyprzedane

Pomysł na romantyczny wieczór w Dzień Świętego Walentego? Dobre Miejsce serdecznie zaprasza małżonków oraz wszystkie pary na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą Walentynkowa randka 2020. W tym roku na jego uczestników czeka koncert oraz kolacja w cztery oczy ;).


Wieczór dla zakochanych rozpoczniemy nastrojowym koncertem zespołu Fisheclectic. Kto lepiej poruszy temat miłości podczas dnia zakochanych, jak nie małżeński duet artystów? Zadebiutowali płytą opartą na miłosnej poezji hebrajskiej z Pieśni nad Pieśniami. Po raz pierwszy w Dobrym Miejscu wystąpi zespół FISHECLECTIC w koncercie pt. "Chodź, pójdziemy za rękę".(Więcej info....)

Po koncercie w sali bankietowej Dobrego Miejsca odbędzie się spotkanie walentynkowe przy muzyce z kolacją serwowaną przez firmę Kaprys Kucharza.

Tą część spotkania poprowadzi małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie, Państwo Anna i Cezary Krupowie. Na co dzień prowadzą oni programy rozwoju relacji małżeńskich i warsztatowe kursy przedmałżeńskie (rekomendowane przez Archidiecezję Warszawską).

14 lutego 2020 r. godz.: 19:00 - 22:00.

Miejsce: Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki (wej. B) oraz Sala Czerwona (wej.A)

(MIEJSCA NIENUMEROWANE - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Bilety - 145 zł / parę (koncert + kolacja)


Szczegóły: http://dobremiejsce.org/

Zobacz również:

imprezy Koncert Randki Walentynki wydarzenia Warszawa