To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Podczas warsztatów stworzymy stronę webową z Waszymi CV (każdy będzie mógł wybrać z 3 możliwych wariantów o różnym stopniu skomplikowania). Pozwoli to opanować podstawy HTML, CSS oraz JavaScript. Trener: Andriy Mykulyak

Podczas warsztatów stworzymy stronę webową z Waszymi CV (każdy będzie mógł wybrać z 3 możliwych wariantów o różnym stopniu skomplikowania). Pozwoli to opanować podstawy HTML, CSS oraz JavaScript.

dostępnych: 8

już niedostępne 61,50 zł -
Grupa dla średnio-zaawansowanych. Wymagana podstawowa znajomość Git, HTML, CSS i JavaScript. Podczas warsztatu zaimplementujemy grę typu “memory" polegającą na odnajdywaniu par takich samych kart. A jak wystarczy czasu, to jeszcze w nią zagramy :-) Trener: Jacek Mikrut

Grupa dla średnio-zaawansowanych. Wymagana podstawowa znajomość Git, HTML, CSS i JavaScript. Podczas warsztatu zaimplementujemy grę typu “memory" polegającą na odnajdywaniu par takich samych kart. A jak wystarczy czasu, to jeszcze w nią zagramy :-)

dostępnych: 2

już niedostępne 61,50 zł -
Warsztat skupia się na poznaniu podstaw HTML, CSS i JavaScript a przede wszystkim, jak łączą się te trzy światy. Napiszemy prostą grę "Wisielca", która będzie służyła jako przykład działania współczesnych aplikacji webowych. Trener: Kamil Grabek

Warsztat skupia się na poznaniu podstaw HTML, CSS i JavaScript a przede wszystkim, jak łączą się te trzy światy. Napiszemy prostą grę "Wisielca", która będzie służyła jako przykład działania współczesnych aplikacji webowych.

dostępnych: 7

już niedostępne 61,50 zł -

Jaki jest cel warsztatów?

Dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tym razem zajmiemy się Frontendem na każdym poziomie.


Co muszę wiedzieć, aby przyjść?

Sprawdź dokładnie grupę, jej opis, trenerzy prowadzą ten sam temat, często jednak tworzymy grupy o zróżnicowanym poziomie lub specyficznym zastosowaniu. 


Wymagane oprogramowanie

Każdy trener ma odrobinę inne wymagania. Dokładne wytyczne znajdziesz poniżej w opisie od danego trenera lub trenerki. Jeśli coś jest nie jasne, czegoś zabrakło, napisz do nas. Wyjaśnimy, uzupełnimy :).


Trener Andriy Mykulyak (grupa dla początkujących)

Opis szkolenia:

Podczas warsztatów stworzymy stronę webową z Waszymi CV (każdy będzie mógł wybrać z 3 możliwych wariantów o różnym stopniu skomplikowania). Pozwoli to opanować podstawy HTML, CSS oraz JavaScript.

Wymagania:

 • edytor kodu (polecam Visual Studio Code)
 • nowoczesna przeglądarka internetowa (Chrome/Firefox/Edge/Safari)

Trener Jacek Mikrut (grupa dla średnio zaawansowanych)

Opis szkolenia:

Grupa dla średnio-zaawansowanych. Wymagana podstawowa znajomość Git, HTML, CSS i JavaScript. Podczas warsztatu zaimplementujemy grę typu "memory" polegającą na odnajdywaniu par takich samych kart. A jak wystarczy czasu, to jeszcze w nią zagramy :-)

Wymagania:

 • Laptop
 • Node.js (wersja 16)
 • Git i konto na GitHub-ie
 • edytor kodu (np. Visual Studio Code)
 • przeglądarka internetowa (np. Chrome/Chromium, Firefox, Edge)
 • dobry humor :)

Trener Kamil Grabek (grupa dla zaawansowanych)

Opis szkolenia:

Warsztat skupia się na poznaniu podstaw HTML, CSS i JavaScript a przede wszystkim, jak łączą się te trzy światy. Napiszemy prostą grę "Wisielca", która będzie służyła jako przykład działania współczesnych aplikacji webowych

Wymagania:

 • Laptop
 • Edytor kodu (np. Visual Studio Code)
 • Przeglądarka internetowa (np. Chrome/Chromium, Firefox, Edge)
 • Podstawy programowania i jego zrozumienie (tablice, funkcje)

Opis

 1. Przed wydarzeniem powinieneś otrzymać dostęp do Slacka, który posłuży jako kanał komunikacji podczas wydarzenia, ale także po nim.
 2. Spotkanie odbędzie się onsite w HubHubie, Aleje Jerozolimskie 93.
 3. Podczas wydarzenia przewidziana jest przerwa.
 4. Trener razem z całą swoją grupą przeprowadzi Was przez realizacje projektu, stworzonego specjalnie na te warsztaty.
 5. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zadawaj pytania trenerowi bądź organizatorom.
 6. Po kilku godzinach kodowania będzie możliwość prezentacji swojego projektu na forum całego szkolenia. To dobre miejsce, aby pokazać, czego można było się nauczyć na szkoleniu.
 7. Na zakończenie spotkania otrzymasz dyplom uczestnictwa.

Zobacz również:

szkolenia CSS Front-end developer HTML JavaScript Programowanie wydarzenia Warszawa