To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Git Guts - Zbuduj repozytorium od zera! [Warszawa]
już niedostępne -

Masz już kilkumiesięczne doświadczenie z GITem? Używasz go na co dzień i czujesz się w nim komfortowo? Zastanawiałeś się kiedyś co znajduje się w magicznym katalogu .git, ale bałeś się tam zaglądać, żeby niczego nie zepsuć? Nurtuje Cię pytanie dlaczego GIT jest taki szybki i chciałbyś poznać jego wewnętrzne mechanizmy?

👉 Jeśli te i więcej pytań trapią Cię od jakiegoś czasu lub jesteś zwyczajnie ciekawy co dzieje się wewnątrz gita, a jednocześnie możesz powiedzieć o sobie, że jesteś zaawansowanym programistą - ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! 


📌W trakcie warsztatu przejdziemy następujące etapy:

* stworzymy od zera strukturę katalogu .git,

* odtworzymy commit od zera - od bloba, przez zapis struktury drzewiastej aż do samego obiektu commitu,

* stworzymy branche i tagi i zrozumiemy, dlaczego w git jest to tak szybkie,

* poznamy zasady działania Dziennika Zdarzeń (Reflog).


Wszystkie z powyższych etapów wykonamy z użyciem edytora tekstu i wiersza poleceń, bez użycia klienta git! Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie warsztatów rozwiązywanie nawet skomplikowanych problemów i sytuacji w repozytorium stanie się dla Ciebie znacznie prostsze!


📌 Przed warsztatami

  • Zarejestruj się,
  • Przygotuj swój komputer według instrukcji, którą otrzymasz w mailu
  • Zabierz swój komputer na zajęcia.


📌 Uwaga!

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Liczba miejsc ograniczona! O udziale w warsztatach decyduje kolejność zapisów!


Prowadzący:

Łukasz RybkaCTO i współzałożyciel firmy Cloud Corridor, Trener w infoShare Academy. Full-stack Developer z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku IT. W swojej karierze pełnił już rolę programisty, konsultanta, freelancera, team leadera, architekta i dyrektora technicznego. Pasjonat samodoskonalenia i dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Uwielbia kontakt z biznesem i nie boi się klienta. Człowiek orkiestra - Frontend Developer z zamiłowania, Fullstack Developer z ciekawości, DevOps, gdy jest taka potrzeba. Do tej pory związany z branżą edukacyjną, systemami automatyzującymi, oraz rozwiązaniami klasy ALM (Application Lifecycle Management). Zafascynowany problemami integracji i projektów legacy.


Organizatorzy Warsztatów: 

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 650 osób, z czego 96% absolwentów, którzy znaleźli pracę, utrzymuje się na rynku IT.

Cloud Corridor -  polsko-amerykańska firma działająca na rynku od 2017 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania dla klientów chcących rozwijać swoje produkty i usługi w chmurze, z użyciem nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań. Za dostarczanie rozwiązań w sektorze IT na rynku amerykańskim oraz w Nowej Zelandi odpowiedzialny jest zespół doświadczonych programistów, pełniących w swoich karierach role deweloperów, architektów, konsultantów, szkoleniowców oraz DevOps.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa