To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat ceramiki
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na warsztaty ceramiki dla dorosłych "Naczynia na jesienne plony" do pracowni ceramiki "Nodobra" w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni! 

Czas: 26 listopada 2022; 10.00- 12.00
Start: podziemie pod Halą Płaską, box. 519

Prowadzenie: Alicja Nowicz - artystka, która nie znalazła się tam przypadkowo... Jest zagorzałą fanką Hali Targowej i obecnie buduje ceramiczną fontannę która na niej stanie. Prowadzi pracownię NODOBRA-  pracownia ceramiki i małych form rzeźbiarskich. Zajmuje się warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych-, gdzie lepim w glinie, szkliwi i pobudza do eksperymentowania.

W czasie warsztatów Alicja podzieli się z Wami swoją pasją do Hali, a warsztaty zaczną się od krótkiego spaceru po niej w celu zebrania inspiracji. Następnie wykonamy naczynia na produkty rolne, napary czy inne artykuły do nabycia na targowisku. Na początku nauczymy się trzech podstawowych typów formowania z gliny i każdy wybierze swoją metodę na stworzenie pracy. Im większa swoboda tym lepiej- niech każda praca będzie odbiciem kreatywności kupców hali gdzie każde stoisko jest indywidualne i przeciwstawia się korporacyjnym trendom.

Udział bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdynia