To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  7.02 godz. 11:00-15:30 - Warsztaty copywriterskie (wydarzenie stacjonarne w inQUBE)
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  7.02 godz. 11:00-15:30 - Warsztaty copywriterskie (Wydarzenie stacjonarne w inQUBE - LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -

Jak pisać by algorytm Googla nas dobrze pozycjonował? Dlaczego warto operować językiem korzyści w social mediach? Jakie techniki copywriterskie się sprawdzają?
Na wszystkie te i wiele innych pytań  znajdziesz odpowiedzi, w trakcie warsztatów prowadzonych przez Szymona Pietkiewicaz i Piotra Ciebiadę z Tower Group.


Adresaci warsztatów:
Zapraszamy osoby chcące w przyszłości pracować z treścią tworząc content na potrzeby Internetu: teksty na strony WWW, social media, artykuły, wpisy na blogi firmowe, opisy produktów, materiały prasowe, teksty reklam.


Podczas warsztatów dowiesz się:

- jak działa algorytm Google i jak pisać teksty skrojone pod wyszukiwarkę,
- nauczysz się posługiwać językiem korzyści,
- poznasz podstawowe techniki copywriterskie,
- dowiesz się jak działa algorytm LinkedIn,
- zaznajomimy Cię ze specyfiką różnych treści na platformie LinkedIn.


Korzyści ze szkolenia:
Uczestnicy dowiedzą się, jak pisać treści wspierające pozycjonowanie, a także jak poprawić skuteczność sprzedażową przygotowywanych tekstów poprzez zastosowanie narzędzi copywriterskich. Uczestnicy dowiedzą się, jak wiedzę na temat copywritingu zastosować na LinkedIn w celu optymalizacji profilu, zbudowania zasięgu marki osobistej oraz przygotowywania skutecznej komunikacji.


Prowadzący warsztaty:
Szymon Pietkiewicz - CMO w Tower Group - W branży marketingowej od 2007 roku, wcześniej związany z agencją SEM Bluerank. twórca marki Conversacja, obecnie jednej z dywizji Tower Group. Specjalizuje się w tematyce optymalizacji SEO serwisów www, budowie strategii obecności marek online oraz marketingu narracyjnym. Jako trener i wykładowca zrealizował ponad 400 godzin zajęć stacjonarnych.


Piotr Ciebiada - Head of Social Media w Tower -  Od 9 lat zajmuje się performance marketingiem prowadząc oraz nadzorując kampanie i działania na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Absolwent Politechniki Łódzkiej, specjalista ds. płatnych reklam oraz trener z zakresu wykorzystania mediów społecznościowych w biznesie. Prywatnie działacz w organizacjach pozarządowych.


Zapisani uczestnicy, dzień przed wydarzeniem, otrzymają na adres mailowy szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

Ilość miejsc na warsztatach jest limitowana.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zachęcamy do zapisów na listę rezerwową.

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.


Zobacz również:

szkolenia