To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w szkoleniu dla 2 osób
już niedostępne 70,00 zł -

Kiedy? 20 kwietnia 2022 

O której? 17:30 - 20:30

Gdzie? W siedzibie Fundacji Dom Pokoju przy ul. Wł. Łokietka 5/1, Wrocław

Opis warsztatów: 

Pierwsze tygodnie i miesiące zakochania są najpiękniejsze. Świat obserwujemy przez różowe okulary, a partner / partnerka wydają się ideałem. Jednak kiedy zakochanie przeradza się w miłość, zaczynamy budować wspólną drogę. I wtedy pojawiają się również pierwsze konflikty.

Konflikt to sygnał, że warto o czymś porozmawiać, że któraś ze stron nie ma do końca zgody na zaistniałą sytuację. Konflikt to tak naprawdę droga do zmiany na lepsze w relacji. Jednak aby dobrze odebrać sygnały, które daje nam sytuacja trudna, zapętlona, konfliktowa, trzeba się nauczyć o niej rozmawiać. Możemy być wspaniale dopasowani, mieć podobne poczucie humoru, pasje, spojrzenie na świat, ale jeśli nasze granice zostaną przekroczone - będziemy ich bronić. Jak to zrobić z uważnością na drugą osobę? Jak opowiedzieć o swoich potrzebach i uczuciach, żeby zostać dobrze zrozumianą/ym? Zapraszam na spotkanie, na którym postaramy się odpowiedzieć na te pytania oraz na wszystkie inne, które chcecie zadać. 

Prowadząca: 

Dorota Whitten - mediatorka, socjolożka, ekspertka Fundacji Dom Pokoju w zakresie zarządzania konfliktem, pracy na oporze oraz zarządzania emocjami.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław