To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  17.01 Rozwiń swój biznes z DIP. Warsztat, który pozwoli Ci na poukładanie Twojego biznesu na 2023 rok. Prowadzący - Mateusz Maik
już niedostępne -

17 stycznia, we wtorek Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do swojej siedziby w Dabrowie Górniczej na ul. 3 maja 22  na warsztaty, które pozwolą Ci uporządkować swoje plany na założenie lub rozwój biznesu w 2023 roku!


Prowadzący warsztat Mateusz Maik pokaże Ci, jak w prosty sposób możesz uporządkować swoje działania, aby Twój biznes rozwijał się!

Dowiesz się jak zaplanować działania marketingowe, jak stworzyć spójną graficznie ofertę, jak precyzyjnie nazwać klienta, czy gdzie szukać swoich klientów. Dowiesz się które działania powinieneś realizować wewnątrz firmy, a które lepiej zlecać na zewnątrz. 

Usystematyzujesz informację o tym, co tak naprawdę oferujesz swoim klientom i dlaczego właśnie od Ciebie powinni to kupić?


Kim jest prowadzący warsztat?

Mateusz Maik - Doświadczony przedsiębiorca, trener biznesu, mentor. Jako przedsiębiorca współtworzy MOM studio Sp. z o.o., specjalizujące się w tworzeniu identyfikacji wizualnych, strategii marketingowo-sprzedażowych. Od ponad 10 lat kreuje nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuje nowe programy wsparcia dla startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomógł rozwinąć́ się ponad 700 firmom. Współtwórca Podcastu Przedsiębiorcy z Wyboru.

Druga część spotkania to jak zawsze networking! Nie zapomnij wizytówek lub telefonu, by móc dzielić się informacjami o swojej firmie lub pomyśle na biznes!


Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. 3 maja 22, II piętro. 

Nie czekaj! Już dziś pobierz bezpłatny bilet na nasze wydarzenie!
Pamiętaj! Wszystkie nasze działania są bezpłatne.
Więcej szczegółów znajdziesz w aktualnościach na naszej stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Zobacz również:

inne Plan marketingowy Pomysł na biznes Pomysły na biznes Pozyskiwanie klientów Rozwój biznesu wydarzenia Dąbrowa Górnicza