To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przegląd Nowego Rzemiosła - Jak myślenie projektowe może przyczynić się do wzrostu biznesu rzemieślników?
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Czy Design Thinking jest tylko dla dużych firm i korporacji? Jak myślenie projektowe może przyczynić się do wzrostu biznesu rzemieślników? 

Na warsztacie dowiecie się czym jest Design Thinking, jak wygląda proces projektowy i jak go wykorzystać. Myślenie projektowe służy nie tylko do wymyślania nowych produktów, można je używać również do tworzenie strategii marketingowej, szukania optymalizacji czy podniesienia sprzedaży.

Na warsztacie doświadczycie narzędzi Design Thinking, które będziecie mogli sami używać. Otrzymacie pakiet inspiracji: książek, podcastów, gier, ćwiczeń.


Prowadzący: 

Agnieszka Pełka - Szajowska 

Specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie przy projektowaniu zmian i tworzeniu usług, produktów oraz doświadczeń w oparciu m.in. o lepsze zrozumienie człowieka evidence-based. Buduje mosty między psychologią i (neuro)nauką, a biznesem (m.in. psychologia decyzji np. konsumenckich czy menedżerskich, zarządzanie, teaming, L&D, creative problem-solving, human-centered design, krytyczne myślenie), jako podstawę stosując rzetelną wiedzą pochodzącą ze sprawdzonych praktyk i badań naukowych dotyczących m.in. psychologii zachowań człowieka oraz behavioral insights/ekonomii behawioralnej.

Menadżerka i psycholożka społeczna, wykładowczyni (m.in. na studiach MBA i podyplomowych), certyfikowana trenerka biznesu, edukatorka, prelegentka na konferencjach. Ekspertka Concordia Design, gdzie pracuje z dużymi i średnimi firmami. Menedżerka marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem (m.in. nagroda Superbrands dla najlepszej polskiej marki tołpa - jako współtwórczyni).

Certyfikowana Trenerka FRIS oraz Master RMP. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Współtwórczyni metody i narzędzi DECISIONthinking.pl. Jest także współwłaścicielką w firmie thinkAHEAD. Ukończyła studia MBA oraz 2 uczelnie wyższe.


Sylwia Hull - Wosiek 

Certyfikowany trener biznesu, konsultant, pedagog, coach, oraz praktyk zarządzania zasobami ludzkimi (ponad 20 lat doświadczenia). Pracując w Concordia Design jako Development & Creativity Manager stworzyła autorską metodę Creativity Thinking, która jest efektem wieloletnich doświadczeń, refleksji i pracy projektowej w oparciu o techniki kreatywne, design thinking i praktykę HR. Projektując innowacyjne rozwiązania, produkty, doświadczenia czy edukację, wykorzystuje rozmaite narzędzia diagnostyczne i rozwojowe dopasowane do celu procesów oraz zespołu, z jakim pracuje. Jest certyfikowanym trenerem FRIS®.

Współpracowała między innymi z Volkswagen Poznań, IKEA, Microsoft, Interseroh, Vox Meble, Vox Profile.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław