To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przegląd Nowego Rzemiosła - warsztat jubilerski: Zero waste - Twoja brocha
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Przegląd Nowego Rzemiosła


Warsztaty technik rzemieślniczych - dla wszystkich, którzy chcieliby poznać tajniki wytwórcze najlepszych fachowców. Podczas warsztatów, będziecie mieli możliwość bezpośredniego uczestniczenia w procesie projektowania i wytwarzania. Czas odkryć własne pokłady twórczej ekspresji i poznać innych pasjonatów!


Warsztat jubilerski: Zero waste - Twoja brocha

Prowadzenie: Przemysław Wańczyk

Godz. 9.00 - 12.00

Sala S6

Zapraszamy na warsztat podczas którego wykonamy broszki z materiałów odzyskanych. Poznamy podstawowe techniki rzemiosła, podyskutujemy i będziemy świetnie się bawić tworząc autorskie i niepowtarzalne małe dzieła sztuki.

Ilość uczestników: 10 osób


Prowadzący:

Przemysław Wańczyk

Ur. 1982 r., Zakopiańczyk. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem (2002) oraz Wydziału Wzornictwa na Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (2009). W 2011 r. oficjalnie rozpoczął misję projektowo artystyczną i stworzył markę 1,618. Pracował na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i na Akademii Sztuki w Szczecinie. Swoje prace prezentował na wystawach i konkursach krajowych oraz międzynarodowych. Projektuje i realizuje biżuterię unikatową. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.


Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław