Impro Teatralne - warsztaty

1 października 2019, 19:00 (wtorek) - 25 lutego 2020, 21:00 (wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Miesięczny udział w zajęciach
już niedostępne 200,00 zł -
  Płatność z góry za semestr: 5 m-cy
już niedostępne 800,00 zł -

Czym jest impro?To sztuka tworzenia scen, a nawet i całych spektakli komediowych na żywo, bez scenariusza, ale również i takich poruszających emocjonalnie.
Dla kogo warsztat?Dla każdego kto chce poznać sztukę improwizacji od kuchni, z doświadczeniem dramatycznym i dla tych bez żadnego doświadczenia scenicznego.Czego nauczysz się na zajęciach?-podstaw improwizacji teatralnej-pracy scenicznej-poznasz i rozwiniesz swoją kreatywność-gier improwizowanych i ich reguł, które leżą u podstaw metodologii wybitnego nauczyciela teatru Keith'a Johnstone'a-rozwiniesz umiejętności miękkie, które przydają się również w życiu codziennym po za sceną.Na koniec jeśli zechcesz to wystąpisz w spektaklu krótkich form improwizowanych.


Co dostajesz?Cotygodniowe zajęcia. Pozytywnie spędzony czas, w przyjaznej atmosferze, kupę śmiechu i potencjalnie nowych odjechanych znajomych. Naukę w najefektywniejszej formie przyswajania, czyli przyjemnej zabawy.
W Stanach zajęcia z impro są bardzo cenione, kursy improwizacji przechodzi wielu scenarzystów, komików, stand-uperów, aktorów i reżyserów, o YouTuberach nam nie wiadomo, ale na pewno może pomóc ;).


Prowadzi:

Leszek Ludwicki - Improwizator, Aktor, Ex-Tancerz, Teoretyk Teatru. Od 12 lat związany z estradą , 9 lat temu zaczął podróż teatralną, zaś od 5 lat działa jako aktywny improwizator. Od 4 lat w zespole Teatru Korkoro. Doświadczenie zbierał w Polsce i Europie u boku doskonałych trenerów, aktorów i reżyserów z całego świata. Laureat i stały bywalec festiwali Improwizacji w całej Polsce.


Występuję regularnie w grupach No i Fajnie - Teatr Impro, L et S DUET, exMOVIEmy

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk