To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztaty SEO dla e-commerce (10 października 2019) - przedsprzedaż
już niedostępne 299,00 zł -
  Warsztaty SEO dla e-commerce (10 października 2019) - cena regularna
już niedostępne 499,00 zł -

Wszystkich marketingowców, przedsiębiorców oraz właścicieli małych lub dużych sklepów zapraszamy na warsztaty SEO dla e-commerce.
Siedem bloków tematycznych, wypełnionych wartościową i cenną wiedzą, którą wykorzystać można w praktyce - poczynając od podstawowych aspektów jak dobór słów kluczowych, a kończąc na problemach optymalizacyjnych, które mają wpływ na Twoją pozycję w wyszukiwarce.

AGENDA - czyli 7 kroków SEO dla e-commerce.

  1. Dobór słów kluczowych - skuteczne strategie wyboru fraz, które przyniosą ruch i konwersje Twojemu e-commerce'owi.
  2. Architektura strony - jak zaprojektować linkowanie wewnętrzne? O roli menu, linkowania między podstronami i zarządzania indeksacją.
  3. Struktura i budowa poszczególnych typów podstron Twojego sklepu.Od kategorii 1-go, 2-go, 3-go rzędu poprzez filtrowanie, aż po karty produktowe.
  4. Techniczne aspekty optymalizacji e-commerce.O paginacji, warstwie kodowej, czasie ładowania strony i zarządzaniu crawl budget.
  5. Częste problemy optymalizacyjne.Indeksacja niepotrzebnych adresów, duplikacje treści, kanibalizacja słów kluczowych, współpraca z agregatorami ofert - źródła problemów, które musisz pokonać.
  6. Budowa Link Popularity m.in. poprzez zaangażowanie użytkowników Twojego sklepu.
  7. SEOwiec swoje, a Google i użytkownicy swoje - elementy, na które nie masz wpływu.


Warsztaty poprowadzą członkowie wrocławskiej agencji Fox Strategy:

Ewelina Podrez Specjalista SEO i ASO, CEO w Fox Strategy.

Zaprzyjaźniona z marketingiem internetowym od przeszło 10 lat. Specjalistka w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO oraz pozycjonowania aplikacji mobilnych (ASO).Współpracowała z klientami z najtrudniejszych branż w polskiej wyszukiwarce (podatki, kredyty i ubezpieczenia). Uczestniczka, a także prelegentka podczas wielu szkoleń i festiwali branżowych.Od 2015 roku właścicielka i założycielka wrocławskiej agencji SEM Fox Strategy, w której zarządza ponad 10-osobowym zespołem Specjalistów. Stawia na transparentne działania, skuteczność i stałe podążanie za trendami w branży.

Dawid PietkiewiczPasjonat i Specjalista SEO.

W Fox Strategy ma pod opieką przede wszystkim duże sklepy internetowe. Dzięki swojemu analitycznemu podejściu, skutecznie wynajduje i bezkompromisowo eliminuje wszelkie błędy i nieprawidłowości, przyczyniając się do zwiększenia widoczności e-commerce'ów na tle konkurencji.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do nabycia biletów - ilość miejsc jest limitowana! Przedsprzedaż biletów potrwa do 31.07.2019 roku.
Do zobaczenia!

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kolbuszowa