Warsztaty stylizacji #TWOJAPESAINSPIRUJE - ONLINE

16 Maja 2020, 10:00-13:00 (Sobota)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET BASIC: warsztaty
już niedostępne 39,00 zł -
  BILET PREMIUM: warsztaty + konsultacje indywidualne
już niedostępne 99,00 zł -

Garderoba kapsułowa jako punkt wyjścia do stworzenia nowego wizerunku, a do tego idealne kolory, fasony, własny styl i racjonalne zakupy... To w skrócie tematyka warsztatów stylizacji ze stylistką Basią Józefiak, która pod marką Twoja PeSa pomaga dbać o damskie garderoby, PO RAZ PIERWSZY ONLINE

#TWOJAPESAINSPIRUJE

Podczas 3-godzinnego spotkania w wirtualnym pokoju dowiesz się jak stworzyć garderobę, która będzie idealnie dopasowana do Ciebie, a na co dzień pozwoli Ci oszczędzać czas i pieniądze. Możesz również wybrać opcję z godzinną konsultacją ze stylistką!

Na warsztatach online:

  • poznasz koncepcję garderoby kapsułowej i dowiesz się jak wdrożyć jej założenia jeszcze tego samego dnia
  • nauczysz się jak uporządkować swoją szafę
  • wyeliminujesz błędy zakupowe (stacjonarnie i online)
  • zainspirujesz się do stworzenia własnego stylu wg. metody 7 kroków 
  • poznasz mity, z którymi trzeba się rozprawić raz na zawsze
Podczas konsultacji 1na1:
  • dowiesz się jaki masz rodzaj sylwetki oraz jakim typem kolorystycznym jesteś wg. metody 12 typów urody
  • skonsultujesz ze stylistką online najlepsze dla siebie fasony i kolory
  • otrzymasz spersonalizowany ebook z podsumowaniem spotkania

DATA: 16 maja, g. 10-13

MIEJSCE: platforma online, dostęp z komputera lub smartfona - link i szczegóły logowania otrzymasz mailowo przed spotkaniem

CENA: BASIC 39 zł warsztaty, PREMIUM 99 zł warsztaty+konsultacje indywidualnePYTANIA: info@twojapesa.pl tel. 508 310 789


BASIA JÓZEFIAK www.twojapesa.pl

Doradca wizerunku, stylistka i personal shopper.  Absolwentka licznych szkoleń z zakresu stylizacji i wizerunku m.in. Central Saint Martin w Londynie, szkole stylizacji Goshy Kusper, ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie czy Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru w Krakowie.

Wspólne zakupy ze stylistką, przegląd szafy w domu klienta, wybór odpowiednich stylizacji na specjalne okazje, to tylko część oferty skierowanej do klientów indywidualnych (zarówno kobiet jak i mężczyzn). Z firmami i instytucjami pracuje przy sesjach zdjęciowych, klipach, eventach i pokazach mody, prowadzi szkolenia z zakresu dress code'u oraz warsztaty kreowania wizerunku. Szkoleniowiec dla osób wchodzących do zawodu osobistego stylisty. Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych, ekspert w prasie drukowanej i w Internecie, autorka artykułów o tematyce wizerunkowej.

Stworzyła autorską metodę "7 kroków do własnego stylu", dzięki której każdy klient pod okiem stylistki przechodzi ścieżkę pozwalającą mu stworzyć styl odpowiadający temu jaki prowadzi tryb życia, jaki ma zawód a przede wszystkim jaka osobowość ją/jego charakteryzuje. Jest zwolenniczką podejścia, zgodnie z którym najpierw należy poznać zasady, po to by następnie umiejętnie je złamać. W związku z tym, pracując z klientem zapoznaje go z kanonami dotyczącymi typu kolorystycznego i rodzaju sylwetki, a następnie wypracowuje styl odpowiadający tym zasadom lub w razie konieczności (wynikającej z zawodu bądź osobowości klienta), łamie je.

Pomysłodawczyni Projektu Metamorfoza, przedsięwzięcia o charakterze non-profit, w ramach którego cyklicznie dokonywane są pełne metamorfozy uczestniczek przy współpracy z prestiżowymi markami w zakresie ubioru oraz wysokiej klasy salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi.

Zobacz również:

inne Moda Styl Warsztaty