To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  22.03 godz. 9:30-12:30 - Business Model Innovation - jak tworzyć modele biznesowe w cyfrowym świecie- (Warsztaty stacjonarne w inQUBE)
już niedostępne -
  22.03 godz. 9:30-12:30 - Business Model Innovation - jak tworzyć modele biznesowe w cyfrowym świecie - (Warsztaty stacjonarne w inQUBE - LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -

Projektowanie innowacyjnych modeli biznesowych: Wyróżnij się i rozwiń swoją firmę!

Cel warsztatów:

Szkolenie ma formę interaktywnych warsztatów, w trakcie których poznasz od strony praktycznej narzędzia i proces tworzenia innowacyjnych modeli biznesowych na potrzeby strategii, produktu i usługi.
Model Biznesowy opisuje, w jaki sposób firma za pośrednictwem produktów i usług, tworzy wartość dla Klienta oraz w jaki sposób zapewnia i czerpie zyski z dostarczonej wartości.

Warsztaty będzie podzielone na dwa spotkania. Zapisani uczestnicy wraz z ekspertem wspólnie ustalą termin drugiego warsztatu.

Agenda pierwszego spotkania:

  • 1.Wprowadzenie do projektowania modeli biznesowych
  • 2.Zasady budowania modeli biznesowych
  • 3.Model biznesowy w planowaniu strategii
  • 4.Business Model Canvas

Czas trwania: 3h

Agenda drugiego spotkania:

  • 1.Projektowanie biznesu - wpływ otoczenia
  • 2.Analiza otoczenia biznesowego.
  • 3.Identyfikacja szans i zagrożeń.
  • 4.Trendy społeczne i technologiczne.
  • 5.Przygotowanie do innowacyjnego rozwoju.

Czas trwania: 3-4h 

Prowadzący:
Krzysztof Nawelski -Trener biznesu, coach innowacji i facylitator.
Projektant innowacji biznesowych, społecznych i technologicznych, entuzjasta zwinnych metod projektowania skoncentrowanych na człowieku (human-centered design). Jest facylitatorem i moderatorem pracy zespołów w podejściu: design thinking, outcome-driven innovaDon, lean startup, agile, scrum, lean UX. Praktyk w obszarze innowacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi legitymujący się przeszło 20 letnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów oraz szkoleń w obszarze Design Thinking, Service Design, Lean Startup, New Product Development oraz Business Model InnovaDon. Od siedmiu lat silnie związany z ogólnopolską sceną startupową gdzie jako InnovaDon Coach facylituje zespoły tworzące nowe produkty i usługi, również jako mentor w programach akceleracyjnych. Absolwent: ExecuDve MBA Polish Open University i Oxford Brooks University; Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Zarządzania Personelem w WSB.

Zapisani uczestnicy, dzień przed wydarzeniem, otrzymają na adres mailowy szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

Ilość miejsc na warsztatach jest limitowana.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zachęcamy do zapisów na listę rezerwową.

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.


Zobacz również:

szkolenia