To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty Get Ready to Study, Warszawa
już niedostępne -

Bezpłatne warsztaty Get Ready to Study to świetna okazja do zapoznania się z ofertą pomocy w rekrutacji na studia za granicą z Elab.

Ten autorski program stworzony został przez ekspertów edukacyjnych, którzy na co dzień pracują z młodymi osobami chcącymi studiować na najlepszych zagranicznychuczelniach.

Warsztaty zostały stworzone z myślą o młodzieży przygotowującej się do wyboru kierunku studiów i uczelni. Dlatego zapraszamy wszystkich w wieku 15-18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 4 lutego 2020, w biurze Elab, ul. Nowogrodzka 68, 02-014 Warszawa, o godz. 18:00.

Wybór właściwej ścieżki edukacyjnej jest jednym z największych wyzwań, z jakimi borykają się zarówno uczniowie czy absolwenci szkół podstawowych i średnich. Zgłoś się do ELAB i skorzystaj z doświadczenia naszego Zespołu!

Na Program Get Ready To Study składa się:

Odkrycie potencjału i ustalenie mocnych stron aplikanta poprzez przeprowadzenie testu predyspozycji Morrisby oraz testu talentów Gallupa wraz z omówieniem (psycholog, doradca edukacyjny).

Doradztwo konsultantów w zakresie wyboru uczelni i kierunków studiów.

Wybór uczelni i kierunku studiów - sporządzimy listę kierunków studiów i uniwersytetów najlepiej dostosowanych do potrzeb i umiejętności aplikanta.

Programu mentorskiego - przeprowadzenie sześciu godzin sesji z mentorami studentami i mentorami profesjonalnymi, specjalizującymi się w dziedzinach, do studiowania których aplikant ma predyspozycje oraz, które pozostają w kręgu jego zainteresowań. Każda sesja mentorska trwa jedną godzinę i pozwala wnioskodawcom dowiedzieć się więcej na temat danego kursu, a także przyszłych perspektyw kariery od kogoś, kto już studiuje w tej dziedzinie.

Inne informacje - uczestnik Programu Get Ready To Study otrzymuje raport zawierający informacje na temat możliwości studiowania określonego kierunku na uczelniach za granicą, w tym o wymaganiach stawianych kandydatom, kosztach związanych z edukacją, zakwaterowaniem, lokalnych zwyczajach itp.

Ponadto istnieje możliwość otrzymania raportu pod kątem kształcenia na polskich uczelniach. Doradztwo edukacyjne, którym zajmuje się ELAB uwzględnia trendy na rynku edukacyjnym oraz perspektywy zatrudnienia po ukończeniu studiów. Uważnie śledzimy innowacje w poszczególnych branżach oraz sytuację na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Jeśli nadal wahasz się, jaką ścieżkę edukacyjną wybrać oraz chciałbyś odkryć swój potencjał i swoje mocne strony, zapisz się na program już dziś !

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 02-014 Warszawa