Warsztaty: Bezpieczeństwo w górach

11 Października 2020, 11:00 (Niedziela)

Ack Umcs Chatka Żaka, Lublin Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarezerwuj miejsce
już niedostępne -

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z klas 4-8 szkoły podstawowej odbywające się w ramach festiwalu Przez Świat. Spotkania z podróżą w ACK Chatka Żaka w Lublinie.

Data: 11.10, godz. 11:00.

Miejsce: Mała Sala Widowiskowa

"Każdy umie chodzić po górach"- takie zdanie można usłyszeć często. No bo co w tym trudnego? Wystarczy… iść. Tak się przynajmniej wielu osobom wydaje. Góry to jednak nie tylko piękne widoki, ale także zagrożenia, o których wolimy nie myśleć. A czasem wystarczy przestrzegać zaledwie kilku zasad by wspaniała wycieczka w góry nie zmieniła się w koszmar. O tym jak przygotować się do wyjścia w góry, co ze sobą zabrać, jak się spakować i jakich zasad przestrzegać opowie Anna Śliwa, przewodnik beskidzki i pilot wycieczek. Prowadzi po Beskidach i Pieninach grupy w różnym wieku, a także sama dużo czasu spędza w górach, od Beskidu Niskiego po Himalaje.

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc.

W obiekcie obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do wypełnienia formularza z podaniem nazwiska oraz kontaktu, który przechowywany jest przez 14 dni od daty festiwalu.

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca.

Zobacz również:

inne wydarzenia Lublin