To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Miejsce na warsztaty

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach praktycznych dla urzędników, aktywistów i projektantów "Jak mądrze wspierać oddolne innowacje w miastach?" 28.06.2022 r. w godz. 12:00-14:00 w strefie Miasto360 - WUF na mieście. Warsztaty poprowadzi Aleksandra Zemke (Fundacja Smilemundo, Barcelona).

Co wspiera rozwój oddolnych innowacji w miastach? Jak mądrze projektować, na co zwracać uwagę, kogo i jak włączać w proces, jakich typowych wyzwań spodziewać się na każdym etapie planowania i wdrażania innowacji? Warsztat łączący prezentację praktycznych przykładów z pracą w grupach opartych na rozwiązywaniu konkretnych wyzwań.

DLA KOGO?

•  Tak naprawdę dla wszystkich - dla urzędników, samorządowców, aktywistów, projektantów i zwykłych mieszkańców miast z inicjatywą

KIEDY?

  • 28.06.2022 r. (wtorek)
O KTÓREJ:
  • 12:00 - 14:00 (czas trwania 2h)
Prowadząca: Aleksandra Zemke - Absolwentka Rozwiązywania Konfliktów na Uniwersytecie w Amsterdamie oraz Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. W 2011 roku założyła w Hiszpanii organizację pozarządową Smilemundo, tworzącą innowacyjne narzędzia edukacyjne wspierające zrównoważony rozwój. Od lat współpracuje z instytucjami działającymi na polu polityki lokalnej: United Cities and Local Governments, UNDP, UN - Habitat, Eduacting Cities czy Prowincja Barcelona. Tworzy dla nich programy edukacyjne związane przede wszystkim z Agendą 2030 i innowacjami na polu Ekonomii Społecznej i Solidarnej. Tworzone przez nią narzędzia wyróżnione zostały wieloma nagrodami, w tym prestiżową Word Summit Youth Award, przyznanej przez ONZ w Brazylii dla najlepszych projektów wykorzystujących nowe technologie do promowania zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji o strefie Miasto360 - WUF na mieście: https://urbanlab.net/urban-lab-forum/miasto360/


Zobacz również:

szkolenia Innowacje Miasto wydarzenia 40-001 Katowice