Warsztaty z kreatywności

9 stycznia 2020, 17:00-20:30 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Pierwsze warsztaty z kreatywności prowadzone przez praktyków.

Warsztaty to intensywny bootcamp na którym w ciągu 3 godzin dowiesz się więcej o kreatywności niż kiedykolwiek wcześniej.

To warsztaty, które otwierają dla ciebie nowe możliwości percepcji rzeczywistości. Są wskazówką, jak lepiej korzystać ze swoich zasobów w życiu osobistym i zawodowym.Warsztaty są organizowane w ramach Creativity First Academy.

Dowiesz się jak:

-  wyzwalać kreatywność

-  jak korzystać z niej czasie, który posiadasz

-  jak doświadczyć swojej niepowtarzalności


Dla kogo warsztaty?

Dla osób poszukujących większej satysfakcji w swoich działaniach i w życiu.

Dla osób przedsiębiorczych, społeczników, wolontariuszy.

Dla osób, które chcą rozwijać swój artystyczny potencjał.

Dla tych, którzy uprawiają najróżniejszą formę sztuki.

Dla tych, którzy chcą pisać blog, poezję czy książkę.

Dla tych, którzy doświadczają blokady twórczej i wątpliwości.

Dla tych, którzy poszukują wewnętrznej motywacji, aby nadal iść za swoją pasją i spełniać marzenia.


Miejsce: 9 piętro Arkada Business, ul. Fordońska 2, Bydgoszcz


Prowadzące:

Ezo Oneir

kreatorka przestrzeni artystycznej Poza Rzeczywistością, powieściopisarka i fotograficzka. Niegdyś pracownik kadry zarządzającej w kilku korporacjach. Ostatecznie zrezygnowała z rozwoju kariery korporacyjnej na rzecz działalności artystycznej i prowadzenia własnego biznesu. Ezo obecnie realizuje projekty artystyczne w całej Polsce, współpracując z najlepszymi stylistami i profesjonalistami z różnych branż artystycznych. Jest prezesem fundacji artystycznej Przestrzeń Wariantów oraz współtworzy projekt Creativity First traktujący o szeroko pojętej kreatywności.


Justyna Niebieszczańska

specjalista Public relations, kocha poezję, rozmowy i dzieli się swoją pasją - pisaniem, prowadząc warsztaty z kreatywnego pisania i organizując Writing retreat. Od 2010 prowadzi blog o komunikacji. Wydała dwujęzyczny tomik wierszy "Sub rosa" i jest współautorką książki "Kobieta na swoim". Na co dzień właścicielka agencji PR BRIDGEHEAD i manager kanadyjskiej korporacji na kilka krajów Europy. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. www.justynaniebieszczanska.com


Joanna Czerska-Thomas

Joanna Czerska - Thomas Społeczniczka, polityczka. W domu rządzi kot Prezes oraz pies - pinczerka Szyszka. Marketing integrator, ekspert w dziedzinie marketingu. Właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz. Wierzy, że reklama jest dobra na wszystko. Kreatywnie, spontanicznie i indywidualnie podchodzi do pracy z Klientami. Specjalistka PR oraz absolwentka Nowoczesnego Marketingu. Ekspertka w dziedzinie kompleksowej obsługi - od planowania do realizacji działań PR i marketingowych. Korektorka tekstów. Prowadzi Fanpge dla swoich Klientów oraz organizuje szkolenia z mediów społecznościowych. www.joannathomas.pl kontakt@joannathomas.pl


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Bydgoszcz