#WĄSOPAD - porozmawiajmy o męskim zdrowiu

30 Listopada 2020, 20:00-22:00 (Poniedziałek)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  WĄSOPAD - porozmawiajmy o męskim zdrowiu (bilet standard)
już niedostępne 89,00 zł -

Krzysiek pewnego dnia poczuł swędzenie na skórze. Nic szczególnego. Po jakimś czasie poczuł piekący ból. Nic wielkiego. Poza tym zawsze znajdzie się jakiś sposób, aby go uśmierzyć. Tabletki przeciwbólowe można kupić na każdej stacji benzynowej, gorąca kąpiel do czasu działała, w ostateczności jakaś maść dostępna bez recepty w każdej aptece. My faceci wiemy jak sobie radzić i nie panikujemy z powodu jakiegoś pryszcza. Jak to możliwe, że z powodu takiego drobiazgu Krzysiek niemal nie stracił życia i bezpowrotnie stracił zdrowie? Czy można było temu zapobiec? Jeśli tak, to dlaczego tego nie zrobił? 

To tylko jedna z wielu historii, które rozgrywają się na naszych oczach. Tracimy zdrowie lub życie z banalnych powodów a mimo tych wszystkich tragedii ciągle myślimy, że jesteśmy z tytanu. 

A co jeśli powiem Ci, że gdy jesteś przeciętnym mężczyzną to z ponad 90% pewnością można określić co Cię zabije? Chciałbyś dowiedzieć się jak zminimalizować ryzyko tego, że Ciebie to też dopadnie? Lub choć przesunąć w czasie wyrok o 10 lub więcej lat? Być może uratujesz siebie a być może kogoś Ci bliskiego - przyjaciela, kumpla, brata, kuzyna, ...

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas spotkania w ramach akcji #WĄSOPAD.

Wchodzisz w to? 

Podczas tego webinaru dowiesz się:

  • Jakie są główne przyczyny przedwczesnej śmierci mężczyzn w Polsce?
  • Jakie czynniki sprzyjają wystąpieniu najgroźniejszych chorób nawet u młodych mężczyzn oraz jak zmniejszać ryzyko ich wystąpienia?
  • Co warto robić w ramach autodiagnostyki, na jakie sygnały warto zwracać uwagę oraz co powinno Cię zaniepokoić?
  • Jakie obawy, mity, uprzedzenia utrudniają szybką i rzetelną diagnostykę najgroźniejszych chorób, zmniejszając możliwość ich całkowitego wyleczenia?
Na spotkanie zapraszam wszystkich mężczyzn - zarówno młodych jak i dojrzałych oraz kobiety, które chcą zadbać o swoich facetów - mężów, partnerów, synów. 

---

KILKA SŁÓW O MNIE

Mam na imię Darek.

Odkąd pamiętam mojemu życiu towarzyszyła głęboka potrzeba dzielenia się wiedzą z ludźmi, po to, by mogli osiągać to, co wydaje się im trudne lub niemożliwe. Aby mogli żyć szczęśliwie, w pełni korzystając ze swoich możliwości i potencjału.

Dziś, jako dojrzały mężczyzna (po przejściach), dzielę się doświadczeniem, które zbierałem przez pierwsze cztery dekady swojego życia - zawodowo jako przedsiębiorca, sprzedawca, menadżer, a prywatnie jako przyjaciel, świadomy ojciec, człowiek stale poszukujący możliwości doskonalenia się i rozwoju.

Jako doradca, trener, coach pomagam w kwestionowaniu status quo, wychodzeniu ze strefy komfortu, pokonywaniu własnych ograniczeń. Uczę tego jak zjednywać sobie ludzi, zarażać ich swoimi pomysłami i energią, pokonywać ograniczenia wynikające z często nieprawdziwych przekonań, nieuzasadnionych lęków lub zgubnych nawyków, jak doskonalić własną siłę mentalną oraz umiejętności komunikacyjne.

Więcej informacji znajdziesz na stronach:

https://www.justaman.pl/

https://www.linkedin.com/in/dobrzyniecki/Zobacz również:

inne