To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -

Zapraszamy do udziału w prezentacji pt. "Wdrożenie MATLAB Campus Wide License", podczas której zaprezentujemy jakie możliwości daje nieograniczony dostęp do nowej licencji Campus Wide Suite oraz jak łatwo i skutecznie wdrożyć narzędzia MATLAB i Simulink w pracy dydaktycznej i naukowej.


Do kogo jest adresowane?

Prezentacja skierowana jest do pracowników Politechniki Krakowskiej.

📅 Bezpłatne wydarzenie odbędzie się w czwartek, 7 stycznia 2021 o godzinie 13:00.

(**Istnieje również możliwość zapisu we wcześniejszym terminie tj. 22 grudnia - oddzielne wydarzenie Evenea, rejestracja odbywa się na stronie https://app.evenea.pl/event/wdrozenie-pk1**)


Podczas prezentacji omówione zostaną następujące tematy:

✔️Campus Wide Suite - wprowadzenie,

✔️szkolenia online,

✔️narzędzia wspierające zdalne nauczanie i nie tylko (MATLB Drive, MATLAB Live Editor, MATLAB Mobile, MATLAB Online, Simulink Online, MATLAB Grader),

✔️materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć,

✔️praktyczna nauka oparta na projektach.


O prowadzących:

Renata Lipczyńska - pracuje jako Sales Account Manager w firmie Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k. Na co dzień zajmuje się współpracą z uczelniami wyższymi oraz instytutami badawczymi. Posiada wiedzę z zakresu wykorzystania oprogramowania MATLAB& Simulink w edukacji oraz specjalizuje się w licencjach edukacyjnych- ogólnouczelnianych. Doradza w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań inżynierskich i licencjonowania.

Maurycy Menke - pracuje jako Education Customer Success Engineer w firmie Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k. Wspiera procesy wdrażania środowiska MATLAB i Simulink na polskich uczelniach i posiada dużą wiedzę na temat wykorzystania produktów MathWorks w przemyśle, edukacji oraz badaniach naukowych. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego (Wydział Chemii) i Akademii Górniczo - Hutniczej (Wydział Energetyki i Paliw).


🕐 Spotkanie online będzie trwało ok. 1,5h, do jego przeprowadzenia wykorzystamy znane narzędzie do połączeń zdalnych firmy Cisco. Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo bilet, w którym znajdzie się link do zalogowania się do transmisji w dniu wydarzenia.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: renata.lipczynska@ont.com.pl


Organizatorem wydarzenia jest Oprogramowanie Naukowo - Techniczne z siedzibą w Krakowie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, jesteśmy także aktywni w social mediach

Strona ONT - www.ont.com.pl

Fanpage Fb - www.facebook.com/ont.matlab

Konto na LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/oprogramowanie-naukowo-techniczne/ 

Zobacz również:

inne