Webinar: Jak sprawnie zostać Front-end Developerem?

19 Maja 2020, 18:00-19:30 (Wtorek)

link wyślemy Ci przed webinarem,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: Jak sprawnie zostać Front-end Developerem?
już niedostępne -

Zastanawiasz się, czy to właściwy moment na zmianę swojej kariery? Masz poczucie estetyki i lubisz widzieć końcowy efekt swojej pracy? Myślisz o tym, aby zostać front-end Developerem? A może targają Tobą wątpliwości spowodowane tym, że nie wiesz ile taka zmiana może potrwać i co będzie... potem?

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, w jaki sposób najkrótszą drogą i najszybciej zdobyć pakiet umiejętności "na start" kariery Front-end Developera, dzięki którym będziesz mógł postawić swoje pierwsze kroki w IT i rozwijać się jako Junior Front-end Developer. 

Czas, by zdecydować się na profesję, która da Ci satysfakcję z codziennej pracy. Pora wcielić plany na zmianę swojej kariery w życie.


Jak dołączyć?

1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się tutaj na webinar.

2. Tuż przed wydarzeniem otrzymasz od nas link z dostępem do webinaru.


Przygotuj pytania, które Cię nurtują, aby zadać je naszym gościom: Pauli i Bartoszowi. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości dotyczące kariery Front-end Developera.


Podczas webinaru dowiesz się:

👉 Jak zacząć naukę programowania we Front-endzie?

👉 W jaki sposób zyskać pewność, że Front-end to dobry wybór?

👉 Jak wygląda rynek pracy w branży IT dla Front-end Developerów?

👉 Jak kształtują się obecnie zarobki Front-end Developerów w IT?

👉 Jak przebiega rekrutacja (również ta zdalna) na stanowisko Junior Front-End Developera i jak należy się do niej przygotować?

👉 Jak wygląda zdalna nauka programowania - jakie programy i narzędzia sprawdzają się najlepiej?


Wystąpią:

Paulina Ziomek - Wołczkiewicz - absolwentka Ratownictwa Medycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Po 5 latach pracy na Oddziale Ratunkowym postanowiła zostawić medycynę i całkowicie poświęcić się zgłębianiu wiedzy z obszaru HR. Posiada kilkuletnie doświadczenie w realizowaniu procesów rekrutacyjnych, głównie w branży IT. W infoShare Academy odpowiedzialna za przygotowanie kursantów do wejścia na rynek pracy. Uwielbia Tatry, dalekie i bliskie podróże oraz gotowanie. Miłośniczka kawy.

Michał Michalczuk - Full-stack Software Developer, gdy jest potrzeba scrum master i team leader, okazjonalnie prelegent. Promotor TypeScript. Na froncie najczęściej pracuje z Angular'em, ale dzielnie eksploruje inne frameworki. Na tyłach preferuje Asp.Net i C# lub Node.js, ale pracował w różnych językach i technologiach - od Pythona i Django, przez Wpf i Silverlight, Visual Basic czy PHP. Uwielbia dzielić się wiedzą, szerzyć dobre praktyki oraz rozwiązywać problemy. Nie nudzi się, sypia gdy jest taka potrzeba.

Bartosz Cytrowski - Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin. Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal. Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych. Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React. W przerwach od kodowania znajdziecie go przy stole do piłkarzyków.


Prowadzący:

Paweł Alicki - z wykształcenia artysta, fotograf w stanie spoczynku. W infoShare Academy dba o merytorykę kursów. Od lat związany z branżą IT - przed, w trakcie i po latach wyspiarskiej emigracji. Zawodowo pasjonujący się strategiami rozwoju biznesu i digital transformation. Od niedawna stara się jak najwięcej czasu spędzać żeglując po oceanicznych archipelagach Data Science.
O typie człowieka niech świadczy fakt, że gdy potrzebował dedykowanej aplikacji na telefon, zrobił kurs on-line podstaw programowania w Swift i ją sobie po prostu napisał. W wolnych chwilach lubi wziąć plecak, hamak, suchy prowiant i zniknąć na kilka dni, podziać się gdzieś na szlaku.


Organizator:

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.

infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.

Zobacz również:

szkolenia IT Programista Programowanie