ZDALNY PIĄTEK - Webinar: UX i UI oraz o projektowaniu w czasach "zdalnych"

3 kwietnia 2020, 18:00-19:15 (piątek)

nasz fanpage na Facebooku,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ZDALNY PIĄTEK - Webinar: UX i UI oraz o projektowaniu w czasach "zdalnych"
już niedostępne -

UX i UI to zagadnienia niby dobrze Ci znane, ale jednak czasem widzisz, jak bardzo zakresy pracy specjalistów z tymi literkami w nazwie zacierają się na co dzień. A jeszcze bardziej może Cię zbić z tropu widok licznych ogłoszeń o pracę na stanowisko UX/UI Designera. I co wtedy?

A jednak - UX i UI to dwie różne sfery projektowania. Niech więc wypowiedzą się przedstawiciele obu drużyn i opowiedzą nieco więcej o specyfice swojej pracy. W ten piątek dajemy Ci niepowtarzalną okazję do tego, aby uczestniczyć w rozmowie Karoliny i Adama, którą poprowadzi Paweł. Nasi goście opowiedzą nie tylko o tym:

 • na czym polegają różnice w ich pracy,
 • jak radzić sobie podczas rekrutacji na oba te stanowiska,
 • gdzie zazębia się ich praca (bo owszem, są w niej punkty styku),

ale również:

 • jak projektuje się produkty cyfrowe w czasach, gdy pewne branże "nie mają lekko",
 • jak praca w trybie zdalny wpływa na projektowanie UX i UI,
 • jak zmienia się podejście użytkownika do produktów cyfrowych i…
 • generalnie - co to będzie.

Szczególnie może zainteresować Was to, że porozmawiamy sobie również o PORTFOLIO UX oraz UI Designera, o tym co powinno się w nich znaleźć i jakimi wskazówkami należy się kierować podczas jego tworzenia. Chętnie odpowiemy w tej części na Wasze pytania, których spodziewamy się niemało.


💻 Przygotuj pytania, które Cię nurtują, aby zadać je naszym gościom. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.


Dla kogo jest webinar?

Jeśli interesujesz się projektowaniem produktów cyfrowych - to Webinar dla Ciebie.

Jeżeli UX i UI coś Ci mówią, ale nie dostrzegasz poza nimi różnicy poza jedną literką - to Webinar dla Ciebie.

Jeśli jesteś początkującym UX lub UI Designerem, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że będziesz bawić się naprawdę przednio.


Jak dołączyć do webinaru?

 1. Zarejestruj się na wydarzenie
 2. Oglądaj transmisję na naszym fanpage'u, TUTAJ
 3. Po webinarze otrzymasz od nas materiały prosto na Twoją skrzynkę mailową. By mieć pewność, że je otrzymasz na maila, zgłoś swój udział zapisując się w wydarzeniu na Evenea.


Plan spotkania:

 • Różnice między UX a UI - na przykładach od Karoliny i Adama
 • Punkty styku pracy UXa i UIa - czyli nasi goście o sobie samych
 • Jak pracuje się w Scrumie?
 • Projektowanie w czasach kryzysu - jak zmieniają się zachowania i potrzeby użytkowników
 • Projektowanie - zdalnie
 • Jak wygląda rekrutacja na stanowisko UXowca i UIowca?
 • Portfolio UXowca i UIowca
 • Q&A


Wystąpią: 

👥 Karolina Troka

Z branżą IT związana od ponad dziesięciu lat. Rozpoczęła swoją przygodę wytwarzając produkty w metodyce kaskadowej, aby przesiąść się i docenić elastyczny AGILE. Z User Experience (UX) miała wiele wspólnego zanim stał się modny i wjechał na salony takich firm jak AIRBnB czy Uber. Posiada doświadczenie w projektach mobilnych i desktopowych. Najistotniejsze jest dla niej całkowite doświadczenie użytkownika, które często w kontakcie z produktem czy usługą rozpoczyna się (ma styczność) poza internetem, w świecie off line. Praca z ludźmi pozytywnie nakręca ją do działania. Prowadzenie warsztatów i szkoleń nie stanowi dla niej tajemnicy. Posiada doświadczenie PM-owe. Ceni sobie rzeczową dyskusję i pracę zespołową. Czas wolny? Hmm, nie posiada.

👥 Adam Karpisz

Projektant, który w branży kreatywnej nosił już różne czapki, od Grafika, przez UX Designera, po Art Directora. Pracował zarówno dla wielkich korpo jak Amazon, małych startupów, przeszedł przez piekło freelance, posmakował tworzenia gier wideo, ostatecznie znajdując swoje idealne miejsce w projektowaniu na potrzeby sieci i nowych technologii. Po godzinach projektowania w biurze wraca do domu by projektować dalej, dłubiąc dla przyjemności aplikacje, eksperymentując z animacją czy szkicując kolejne logo.

Obecnie pracuje jako Product Designer dla software house Bling SH oraz Art Director dla agencji kreatywnej Bling iD.

Gospodarzem będzie:

👥 Paweł Alicki

Mężczyzna pracujący, żadnej pracy się nie boi. Z wykształcenia artysta, fotograf w stanie spoczynku. W zeszłym roku wrócił z wyspiarskiej emigracji, gdzie między innymi rozwijał skille, fokusował się na targety, dizajnował strategie i menedżował prodżekty w agencji skupionej wokół płatnego marketingu w mediach społecznościowych. O typie człowieka niech świadczy fakt, że gdy potrzebował nieskomplikowanej aplikacji na telefon, zrobił kurs on-line podstaw programowania w Swift i ją sobie po prostu napisał. Jego konik to strategie rozwoju biznesu i digital transformation. W wolnych chwilach lubi wziąć plecak, hamak, suchy prowiant i zniknąć na kilka dni, podziać się gdzieś na szlaku.


Organizator:

infoShare Academy to szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Do zobaczenia!

Zobacz również:

szkolenia IT Programista Programowanie