Bezpłatny webinar - W poszukiwaniu mocnych stron

22 Kwietnia 2021, 20:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapis na webinar
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Trudno znaleźć Ci coś, w czym czujesz się naprawdę dobry? Na myśl o tym, że będziesz musiał opowiedzieć komukolwiek o swoich umiejętnościach i mocnych stronach, ściska Cię w żołądku? Przyjmowanie komplementów zawstydza Cię bardziej niż wysłuchiwanie krytyki na swój temat? Za Tobą kolejna nieudana rozmowa o pracę, podczas której nawet nie próbowałeś "sprzedać" swoich umiejętności? Nawet gdy wiesz, że się na czymś znasz, wolisz się nie wychylać z obawy o to, jak zostanie to odebrane przez innych?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszam Cię na bezpłatny webinar "W poszukiwaniu mocnych stron", podczas którego wspólnie zastanowimy się:

  • Czym są zasoby i gdzie ich szukać?
  • Jak zacząć dostrzegać mocne strony tam, gdzie na nie widać ich na pierwszy rzut oka?
  • Jak nauczyć się myśleć (i mówić) o sobie dobrze?
  • Czy umiejętność dostrzegania mocnych stron w sobie i innych można wyćwiczyć?

Jak zawsze, stawiam na praktyczne wskazówki i minimum teorii. Zależy mi na tym, aby podzielić się z Tobą wiedzą, którą będziesz mógł wcielić w życie.

🕑Webinar odbędzie się 22 kwietnia (czwartek) o godzinie 20.00.

✉Osoby zapisane dostaną na maila link do wydarzenia online (nie będzie wymagane logowanie ani pobieranie dodatkowych aplikacji).

🎬Przez 48 h po zakończeniu dla uczestników dostępna będzie także powtórka. Warto zapisać się bez względu na to, czy w podanym terminie możesz być z nami online.

🙋Uczestnicząc w spotkaniu na żywo, zyskujesz możliwość komentowania, zadawania pytań i włączenia się do dyskusji.


Dominika Cirocka

Jestem psychologiem i zawodowo pomagam ludziom stawać się coraz lepszym w tym, co robią i rozwijać się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że uwielbiam moją pracę. Ze względu na zamiłowanie do sportu oraz fascynację światem biznesu online i marketingiem, dużo uwagi poświęcam zagadnieniom takim jak motywacja, planowanie, pewność siebie, komunikacja czy radzenie sobie ze stresem. Chcąc jeszcze skuteczniej pomagać swoim klientom w poszukiwaniu ich własnych ścieżek, ukończyłam pierwszy stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i kontynuuję naukę w warszawskim Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Więcej informacji o mnie i o tym, czym się zajmuję, znajdziesz na stronie Psychologia Przygody.


* Pamiętaj, że zapisując się na webinar, wyrażasz zgodę na wysyłanie informacji marketingowych o nowościach, promocjach i usługach. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności (https://psychologiaprzygody.pl/polityka-prywatnosci/). Administratorem danych jest Dominika Cirocka (kontakt@psychologiaprzygody.pl).

Zobacz również:

inne Coaching Coaching biznesowy Inteligencja emocjonalna Motywacja Pewność siebie Psychologia Psychologia biznesu