To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  REJESTRACJA
już niedostępne -

05.11.2021 | WARSZTATY ONLINE 

Warsztat praktyczny zapraszający do refleksji nad potrzebami wewnętrznymi ludzi. Uświadamiający pułapki, w jakie wpadają często menedżerowie zespołów. Praktyczne case study z budowania zaangażowania oraz wymiana dobrych praktyk do natychmiastowego wdrożenia we własnym środowisku pracy. 

Wyjątkowa okazja, żeby przekonać się, jak można… "zmierzyć" własną i zespołową motywację. Kto zmotywowany, żeby być z nami, niech się spieszy 😊 Ograniczona liczba miejsc.

Marta Sosińska

Marta Sosińska - firma ProUp Solutions, Trener Biznesu, Ekspert HR, Facylitator, Certyfikowany Trener FRIS®, Master Reiss Motivation Profile™

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i kompleksowego doradztwa w zakresie umiejętności menedżerskich oraz HRM (w sumie ponad 5000 h) - projektowanie strategii HR, rekrutacja i selekcja, audyty kompetencyjne, projektowanie systemów komunikacyjnych, zarządzanie talentami w organizacjach, doradztwo i szkolenia dla menadżerów oraz działów HR.

***

Warsztaty odbędą się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dniu warsztatów.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Spotkanie jest praktycznym warsztatem i wymaga aktywności uczestników i pracy w grupach, stąd prośba by do szkolenia dołączyć z włączoną kamerą i mikrofonem.

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - DPP 2021

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

PRZYŁĄCZ SIĘ - z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

*Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.
Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się na: www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna

Zobacz również:

szkolenia Działalność gospodarcza Marketing Przedsiębiorczość Zarządzanie