To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na wycieczkę | 9 czerwca
już niedostępne 14,99 zł -
  bilet na wycieczkę kupiony w dniu wydarzenia
już niedostępne 24,99 zł -

Olivia Business Centre i Grupa Rekreacyjna 3miasto zapraszają wszystkich miłośników wędrówek na popołudniowo-wieczorne, turystyczne wycieczki piesze połączone z wypoczynkiem na łonie przyrody.  

Tematem najbliższej wycieczki są potoki Lasów Oliwskich. Na naszej trasie nie tylko więc zobaczymy meandrujące pośród lasów lokalne strugi, ale także kilkakrotnie je przemierzymy. Czeka na nas świetna zabawa i mnóstwo przygód.


Tematem najbliższej wycieczki są najwyższe wzgórza morenowe, z których rozciągają się niesamowite widoki na Zatokę Gdańską.
Aby wdrapać się na ich szczyty, pokonamy wiele krętych i stromych ścieżek, będzie więc sporo przewyższeń, ale spokojnie w końcu to nie korona Polski.
Jeśli ktoś przygotowuje się do wyjazdu w góry, proponujemy zabrać do plecaka kilka kamieni, dla podwyższenia poprzeczki.


Do kogo skierowana jest trasa, jak przygotować się na wycieczkę ?

Czwartkowa wędrówka adresowana jest do osób dorosłych, amatorów turystyki pieszej gustujących w wędrówkach turystycznych połączonych z wypoczynkiem na łonie natury.Młodzież, dzieci, mogą wziąć udział w wędrówce pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów. Zwierzaki również mile widziane.


Nasza trasa wieść będzie przez liczne wzgórza i wzniesienia Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sumie pokonamy dystans ok. 12 km. Jest on odpowiedni zarówno do osób młodszych, jak i starszych. Nasze wędrówki łączą pokolenia.Jak się ubrać, co zabrać ?


Dla własnego komfortu warto ubrać się na sportowo, tak aby odzież nie krępowała ruchów. Zważywszy na dość urozmaicony teren, sugerujemy buty trekkingowe o twardej podeszwie, a gdy jest wilgotno najlepiej za kostkę. 

Dla lepszej koordynacji i równowagi na pokonywanych wzniesieniach przydadzą się kije nordic-walking lub trekkingowe. Gdy trasę pokonujemy po zmroku, koniecznie należy posiadać dobrą latarkę, najlepiej czołówkę. 

Na wędrówkę należy zabrać także prowiant, a w szczególności coś do picia, co by po drodze nie zaschło w gardle.Dystans do pokonania: max. 10-12 km / poziom trudności: średni

Tempo: turystyczne, ale bez zamulania

W cenie biletu:

- Opieka przewodników na trasie (prowadzący i zamykający grupę)
- Apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem dla piechurów
- Pamiątkowe zdjęcia do 2 dni po wydarzeniuMiejsce rozpoczęcia i zakończenia wycieczki:


Gdańsk Oliwa, przy kompleksie wieżowców Olivia Centre, al. Grunwaldzka 472
Parking Olivii Centre po godz. 17 jest BEZPŁATNY
>>> Zobacz na mapie dokładną lokalizację zbiórki
(ustaw ją jako miejsce docelowe i kieruj się wg wskazówek mapy Google)
- Zbiórka o godz. 17:30, plac przy kawiarni Starbucks
- Czas trwania wycieczki: max. 3 godziny


Każdy uczestnik wędrówki akceptuje REGULAMIN UCZESTNICTWA


Organizator programu:

Olivia Business Centre

Wycieczkę prowadzi:

Krzysztof Kochanowicz,
Grupa Rekreacyjna 3miasto

kontakt:
Mail: gr3miasto@gmail.com
Tel. +48 502 778 115


Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Gdańska